PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 166
ocen
7,4 10 1 144166
7,5 24
oceny krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

klimat

ocenił(a) film na 9

szkoda ze juz nie ma filmow z takim klimatem :((((

ocenił(a) film na 10
topej

Niestety...

oktagon32

I bardzo dobrze. Stary film, aż oczy bolą patrzeć. Teraz wychodzą o wiele lepsze strzelanki.

ocenił(a) film na 7
Cukiereczek007

Niezły bait.

Nupharizar

Jaki bait? Pierwszy lepszy film wydany w tym roku wygląda lepiej. Filmy akcji ogląda się dla efektów i rozrywki, Rambo jest już przestarzały. No chyba, że fabuła w Rambo Cię niesie haha

ocenił(a) film na 10
topej

Tożsamość BOurnea dorównuje, ale więcej nie znalazłem

Movie_Crash_Man

dla mnie zupełnie inne filmy. tu się dzieje akcja w "prawdziwej dżungli" a w Bournie miejskiej. takich filmów jak Bourne jest pełno, takich jak 1 Rambo ciężko doszukać. najbliżej to Predator ale to raczej do drugiej części. może Ścigany z Fordem albo Ucieczka w kajdanach z Curtisem i Poitierem.

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

Nieważne gdzie się dzieje. Ważna jest akcja. Jest realistyczna.

Movie_Crash_Man

filmów z akcją i podobnych do Bourna w takim razie jest pełno.

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

O bardzo chętnie zobaczę, bo prócz bourne i pierwszego rambo nie spotkałem tak autentycznych i niesamowitych zarazem obrazów.

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

Możesz polecić konkretne tytuły ?

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

Tak myślałem, że jednak nie ma czego polecać ;p

ocenił(a) film na 7
_Bunuel_

Ja rowniez poprosze onpodeslanie kilku tytulow, bo serie z Bournem uwielbiam, a takich filmow jak na lekarstwo. Chetnie wiec obejrze podobne.

Movie_Crash_Man

Realistyczna? :)
Kino tego rodzaju operuje konwencjami. Nie odnosi się do rzeczywistości, ukazuje tylko pewien mit na temat tajnych agencji i superświetnie wyszkolonych agentów. Z filmu na film mit ten jest rozwijany, w żadnym momencie nie jest konfrontowany z rzeczywistością (filmy realistyczne o rzeczywistej wojnie czy rzeczywistej pracy agentów wyglądają zupełnie inaczej, to inny gatunek).

ocenił(a) film na 10
topej

i już nie będzie, nie ma takich aktorów, za to są komputery...

ocenił(a) film na 6
Rambo_115

No Stallone do najlepszych aktorów to nie należy XD

ocenił(a) film na 10
Anacron1337

No nie wiem, przyzwyczaił wszystkich do prostych ról, ale jak zagrał w Oskarze, to to było aktorstwo pierwsza klasa! Po prostu nie ma zbyt wielu okazji do pokazania tego, co potrafi, bo nie tego od niego oczekują fani jego filmów, którzy chcą go w filmach akcji

topej

Komandosi to maszyny do zabijania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones