PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9077}
7,4 3 938
ocen
7,4 10 1 3938
Rasputin. Ciemny sługa
powrót do forum filmu Rasputin. Ciemny sługa

Niesamowicie realny.

ocenił(a) film na 10

Świetna obsada, wspaniale wyreżyserowany, po prostu genialny!
Jestem osobą, która nie wzrusza się na filmach (nie licząc TITANIC), ale ten film tknął mnie.
Nie dość, że oczy zrobiły się wilgotne, to ten film dał naprawdę sporo do myślenia. Nie
spodziewałam się tego.
Szczerzę, to obejrzałam ten film ze względu na Alan'a Rickman'a i TE scenki (lubię go w akcji
szczególnie na pościeli xD) Krótko mówiąc, nie zdawałam sobie sprawy o czym ten film jest, w
tym wypadku o kim. Nie podchodziłam do tego poważanie, a tu nagle przestał mnie obchodzić
Rickman, a zaczął RASPUTIN. Wielki szacunek dla Alan'a, bo wątpię, który aktor poradziłby
sobie z odtworzeniem tej postaci. Facet z uzależnieniami, pociągiem do kobiet, naprawdę
brawka.

SZCZERZĘ POLECAM TEN FILM! JEST GENIALNY.

Alex1212

zgadzam się, film bardzo dobry, chociaż mógłby być lepszy. Scena egzekucji rodziny carskiej bardzo realistyczna i poruszająca. Zresztą film cały czas trzyma w napięciu. 8/10

ocenił(a) film na 9
Alex1212

Ja wiedziałam dzięki 'Anastazji' Disneya ;) jako dzieciak robiłam w gacie przez tamtego Rasputina. A tutaj - zaskoczenie, bo Grigorij został pokazany jako totalne przeciwieństwo zielonego pana z nietoperzem na ramieniu... ale pozytywne to było odczucie.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Rickman miał w sobie charyzmę, naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones