PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322862}

Ratunku! Awaria

Be Kind Rewind
6,0 5 800
ocen
6,0 10 1 5800
6,4 5
ocen krytyków
Ratunku Awaria
powrót do forum filmu Ratunku! Awaria

jesli kochasz sztuke garazowa, pisaki, mazaki, jako dziecko skakales z parasolem w dloni z pierwszego pietra...lub np robiles maly pimp swojego rowerka slalom...tudziez salto...reksio w wersji limitowanej...tektura stylizujac go na motocykl NYPD to masz szczescie!;) hehe ...masz pojecie "jak jest we snie" i jak wyglada swiat wyobrazni!

POLECAM!!!!!!!...za sentymenta, pomyslowosc, inteligentny humor i naturalnosc w kazdej postaci!!!!!!!!!! :)))

ocenił(a) film na 1
Korbas

inteligentna komedia?? hahahahhahahahhahaha

Korbas

Zgadzam się z Tobą, film oryginalny, chwilami autentycznie zabawny i nieźle zagrany. Również polecam, bawiłem się na nim przednio :p 8/10

spokowap

Jeśli ta komedia jest inteligentna dla was to cieszę się, że was nie znam... Strata czasu. Strasznie mnie zdziwiło, że Jack Black w tym wystąpił. A zdolności aktorskie Mos Defa pozostawię bez komentarza. Daję 1/10 i odradzam STANOWCZO.

ocenił(a) film na 5
Korbas

Co jak co .Można wiele powiedzieć o tym filmie ale że jest to inteligentna komedia? No proszę..Można powiedzieć ,że zakręcona,na luzie itp. Każdy ma prawo do własnego zdania ale na pewno nie inteligentna. Inteligentna to była komedia np:" To nie tak jak myślisz kotku"Ona pobudzała do myślenia a ten film na pewno do takich nie należy. Jak dla mnie fajny pomysł na film aczkolwiek gorzej z jego wykonaniem. Choć lubię zwariowane komedie ta była nieśmieszna, nudnawa i męcząca. Są gorsze dlatego daję 5. Nic nie przebije Kac Vegas :)

ocenił(a) film na 6
mgielka007

6/10 za oryginalny pomysł na film i za brak dennego "dobrego zakończenia" (jak to zazwyczaj bywał w tego typu komediach)...

ocenił(a) film na 7
Korbas

nie sadze, ze to itneligentna komedia, jednak obraz sam w sobie nie jest taki glupi i plytki
mnie poruszylo zamilowanie do swoistego rodzaju sztuki, ktore zrodzilo sie z przypadku
i o ile na poczatku film byl tylko durna komedyjka, to z czasem zyskal cos wiecej
coz... prawdopodobnie jestem naiwny i dalem sie nabrac na sentymentalizm, jednak tak dlugo jak pozwala mi to czerpac przyjemnosc z filmu - nie przeszkadza mi to ;]

ocenił(a) film na 9
Korbas

Bardzo miło się zaskoczyłem tym filmem :) Dla mnie rewelacja,gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 8
Korbas

Co prawda nic nie pimpowałem w dzieciństwie :) ale komedia mi się bardzo podobała, parodie filmów genialne:)

ocenił(a) film na 8
Korbas

Otóż to. Za połączenie sentymentów, POMYSŁU i humoru. ;)

ocenił(a) film na 9
Korbas

bardzo kreatywny , do tego przyjemny klimacik i swietna (jak zawsze) rola jacka blacka ;) fajny film , milo sie ogladalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones