PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149978}
2,5 504
oceny
2,5 10 1 504
Rekiny strefa śmierci
powrót do forum filmu Rekiny - strefa śmierci

Jak co poniedziałek zapraszamy na dawkę emocji, których nie doświadczycie nigdzie indziej!

ocenił(a) film na 2
sephiroth1983

"Diamenty są wieczne" - coś dla fanów Bonda też się znajdzie.

robert418

bystrzak :D

ocenił(a) film na 2
Samarrita

Jimbo junior i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Nastawiłem się na film klasy Z, a tu film klasy B. Jestem trochę zawiedziony.

s_f

Bo to zaledwie druga część.Trzecia jest o wiele "lepsza".

ocenił(a) film na 2
jporuba

Ale go zmasakrowali bezdotykowo :D

Valdoraptor23

WODOROSTY = REKINY

ŻELAZNA LOGIKA

ocenił(a) film na 2
jporuba

Hahahhahahaha. "PRZECIWWODNE" karabiny M16 nowej generacji :D

lightowy

Są tak osławione,że nawet woda boi się wylotów ich luf 8D

ocenił(a) film na 2
jporuba

Ciekawi mnie, dlaczego ze sobą nie porozumiewają się w swoim języku tylko kaleczonym angielskim????

ocenił(a) film na 2
jporuba

Jest!!!! znaleźli bezcenne diamenty zrobione ze szkła z kolii Alexis Colby i rekina na dodatek.

robert418

I to ryczącego jak tygrys ;_;

ocenił(a) film na 2
jporuba

jakby mi koleżanki i kumpli powybijali granatami z helikoptera to też bym ryczał.

robert418

Walić Soplicę,walić Balladynę - oto najbardziej tragiczny (w obu znaczeniach) złoczyńca w dziejach.

robert418

Jakie kopniaki xD

ocenił(a) film na 2
TheMartino07

Ponaddźwiękowe.

ocenił(a) film na 2
jporuba

haha Jimbo mi wyjął tekst z myśli "już go nie ma" :D

ocenił(a) film na 2
jporuba

Poziom pokazywania uczuć tego dzieciaka jest genialny. Aż kipi ode mnie empatią ;_;

ocenił(a) film na 2
BozekVooDoo

Właśnie też się rozczuliłem.

ocenił(a) film na 2
sephiroth1983

Jimbo Junior nie ogarnał ze sam by wyszedł...

BozekVooDoo

Haha, ta scena z ratowaniem dziecka jest genialna!

ocenił(a) film na 2
TheMartino07

Scenka rozmowy ojca z synem jeszcze bardziej :D

sephiroth1983

Rekiny poczekały aż Jimbo się wynurzy a potem pożarły Wolkowa xD

sephiroth1983

Oryginalne ujęcie z Ataku Megalodona,jak połykał motorówkę z głównym dupkiem :O

ocenił(a) film na 2
TheMartino07

Yeah jest i muzyczka z żaru tropików

ocenił(a) film na 3
robert418

właśnie, skojarzyła mi się z czymś, teraz przypomniałeś z czym ...dzienks

ocenił(a) film na 2
BozekVooDoo

nie ma to jak być małym dzieckiem i wyjść z taka mocą po traumatycznych przeżyciach, chłopak jest opanowany

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 2
sephiroth1983

otoż to 2 jak nic :p

sephiroth1983

Ja też podtrzymuję 2 bo rekiny były zbyt zwykłe.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ja dam 3 :P

Bezi1797

Ja też,przynajmniej rekiny były prawdziwe.

Valdoraptor23

tylko ciagle glodne... zarloki jedne

ocenił(a) film na 2
sephiroth1983

Również daję 2. Ale takie suche, bez serducha, bo trochę nudno było i to dziecko mnie wkurzyło xD

ocenił(a) film na 2
BozekVooDoo

Zgadzam się. Brakowało w filmie tego czegoś co mają filmy z Asylum. Ode mnie też dwójeczka bez emocji.

jporuba

Logika jako-tako, ale zawsze jest

Valdoraptor23

co za halucynacja :D

Samarrita

Streszczenie:
Flashback: Statek wiozący diamenty, skarby i klejnoty koronne z Hiszpanii do Ameryki, chyba żeby rozdać je Indianom (??), zatonął podczas sztormu w pobliżu miasta w którym będzie się działa akcja. Którym jest chyba.. San Fransisco?? Więc jak on płynął z Hiszpanii?? Bóg jeden wie...
Drugi flashback: Jimbo z ojcem zabrali grupkę statystów z cyckami i bez, o których głębi psychicznej nigdy się nie dowiemy, na nurkowanie i wszyscy poza Jimbem zostali nagle pożarci przez muczące rekiny. Jimbo uratował się łapiąc się linki od helikoptera, który latał obok.
Wreszcie czasy obecne: Jimbo ma rodzinę, śni o kadrach z filmu "Atak rekinów: Megalodon", zaszczepia synowi strach przed wodą, przez co ten nie chce jeść ryb i warzyw. Rekiny atakują plażowiczów, Jimbo próbuje zamknąć plażę, ale zawsze znajdą się jednostki wybitnie arozumne, które chcą sobie popływać, i nie rozumieją że w wodzie czyhają jurajskie dinozaury, które są ławicą jurajskich ludożerców (No, co prawda w okresie jury jeszcze nie były) i najgorsze, że nikt nie wie jaka jest ich długość ciąży.. Próby strzelania do rekinów nic nie dają, ponadto rekinki zjadają sobie na wynos panów świetnie wyszkolonych łowców zaprezentowanych w przystawce z klatki obserwacyjnej z lekkim akcentem pianki poliuretanowej w kostiumach do nurkowania. Następnie zostaje zrealizowany wspaniały plan Jimba, zrzucenia bombo-bidonów na głowy rekinów z helikoptera, które potencjalnie je uśmiercają.
Tymczasem okazuje się że źli panowie bardzo chcą wydobyć zatopione hiszpańskie diamenty i skarby i chcą nakłonić Jimba by pokazał im drogę do wraku. Ten jednak odmawia, więc używają manewru mięśniako-dzieciowego, tj. czterech osiłków prosto ze sklepu z najemnikami dla złych wpada do szkolnego autobusu i przemocą porywają niejadka syna Jimba. Zaszantażowany Jimbo pokazuje złym panom gdzie jest wrak i wszyscy wchodzą do wody by wydobyć skarby. Gdy główny zły w garniturku, Pan Wołkow, już zaciera ręce, okazuje się że Jurajscy łowcy wciąż żyją i konsumują właśnie wszystkich nurkujących najemników, ale szok! Kolejni najemnicy wykazują się jednak typową dla najemników lojalnością i skaczą posłusznie po diamenty. Wtedy Pan Wołkow zmusza Jimba by sam zszedł po diamenty. Jimbo pokonuje towarzyszącego mu najemnika za pomocą dźgu nożem i i zaskakuje Pana Wołkowa, wrzucając go do wody wprost do rekinów, które podczas nurkowania Jimba akurat chyba dłubały sobie w zębach wykałaczkami. Łódź wybucha wskutek NSSW (Nieprawdopodobnie Szybkiego Splotu Wydarzeń) a Jimbo odpływa sobie z synem.
Epilog: Jimbo podczas rejsu z rodziną na wielkim wycieczkowcu ma przywidzenia rekina w basenie, ale ostatecznie pokonuje swój lęk. Chyba.
Konieeec.

Valdoraptor23

slicznie :D

ocenił(a) film na 2
Samarrita

Wszystko się zgadza chociaż nie wyjaśniłeś niektórych zawiłości fabuły - kolekcjoner dusz - widzieliście te zbroje na migawce? I MUST SEE!!!!

robert418

Dla mnie taki zwykły film, 6 lub 7, bez rewelacji ale dałem radę obejrzeć mimo niemieckiego języka.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

to niedobrze, w takim razie chyba się skuszę na Beowulfa.

Valdoraptor23

Eh... jak ja po tak wstrząsającym filmie, dam radę obejrzeć Wiecznego studenta 3 :(

Valdoraptor23

Genialne.

PS.Jak to "jak on płynął z Hiszpanii"? To ty nie wiesz,że przewidujący prehistoryczni Indianie wykopali kiedyś prowizoryczny kanał Panamski?A może on rekreacyjnie płynął? :)

jporuba

Świetny komentarz z IMDB:
"It is rare to see Great Whites together, but I'll be damned if they aren't chilling with their bros all up in this Shark Zone in about every sequence."
:D

Valdoraptor23

To to znaczy bros?To jakiś slang?

jporuba

Brothers w skrócie.

ocenił(a) film na 2
jporuba

brothers?

robert418

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones