PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630079}

Skrucha

Repentance
5,2 1 031
ocen
5,2 10 1 1031

Skrucha
powrót do forum filmu Skrucha

Ciężki film

ocenił(a) film na 5

jak w temacie to bardziej film psychologiczny, dla wytrwałych. Świetna gra Wittakera, ale film totalnie pokręcony..

ocenił(a) film na 3
szmitek03

Ja tu psychologii za bardzo nie widzę. Widzę za to dużo pseudonaukowego voodoo pod postacią znachora, przepraszam "trenera rozwoju osobistego" który klepie jakieś mantry i udaje że leczy. Już sam fakt że namawiał go do odstawienia leków powoduje że dostałem skrętu kiszek.

Co do Wittakera to mam wrażenie, chociaż bardzo subiektywne bo bazujące tylko na tym co z jego udziałem sam widziałem, że to aktor jednej roli tzn etatowy dziwak do wynajęcia.

mlody969

"...aktor jednej roli tzn etatowy dziwak do wynajęcia."
Zgadzam się z Tobą, ale musisz przyznać, że tę rolę (dziwaka) opanował do perfekcji ;)

ocenił(a) film na 3
lesli_2

No tak, ale czy to jeszcze aktorstwo czy już udawanie?

mlody969

Aktorstwo jest "udawaniem" ja bym zapytał, czy to aktorstwo, czy bycie sobą, bo może on taki jest?
I tylko na potrzeby danej roli trochę "pogrywa" :)

ocenił(a) film na 3
lesli_2

Aktorstwo to aktorstwo. Widząc takich aktorów którzy 20 razy grają w jednym filmie albo tego samego bohatera na myśl mi przychodzą jakieś Mroczki czy coś podobnego którzy mienią się aktorami tylko dlatego że od X lat występują jako jeden bohater w serialu. Oni nie grają, oni po prostu kogoś udają. Tym się różni granie od występowania.

szmitek03

Forest Whitaker *

Być na stronie z filmem i napisać z błędem nazwisko głównego aktora, wstyd:P

ocenił(a) film na 2
szmitek03

w jaki sposób ten film jest pokręcony, lol?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones