PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593957}

Resident Evil: Retrybucja

Resident Evil: Retribution
5,5 51 142
oceny
5,5 10 1 51142
3,0 7
ocen krytyków
Resident Evil: Retrybucja
powrót do forum filmu Resident Evil: Retrybucja

Fajny! :-)

ocenił(a) film na 8

Mnie film bardzo się spodobał. W końcu coś nawiązującego klimatem do pierwszej części. Mnie jedynka podobała się najbardziej. Potem co dalej, tym gorzej, nie licząc dwójki, która mnie podobała się najmniej.
W retrybucji ponownie ucieczka z laboratorium, korytarze... Fajne! :-) Spodobało mi się też pojawienie się dziewczyny z pierwszej części filmu.
Film chciałem obejrzeć na raty, bo miałem coś do zrobienia w międzyczasie, ale akcja wciągnęła mnie na tyle, że nie dałem rady oderwać się od ekranu. I akcja, poza klimatem, jest tutaj elementem kluczowym. Ciągle coś się dzieje! :-) Jeżeli jesteś fanem filmów psychologicznych, zdobywających złote kaczki w Kann, czy fikuśne maliny w innych miejscowościach, to pewnie się zawiedziesz! :D To nie jest dramat psychologiczny, tylko film akcji z klimatem zbliżonym do jedynki. I tyle. Jeżeli tego chcesz - to się nie zawiedziesz. Jeżeli oczekujesz kolejnego Pianisty albo innego Titanica - to nie oglądaj, bo kolejnego psioczącego znafcy kina, jęczybuły total nie potrzeba! ;-)
W gry z serii Resident Evil nie grałem, więc pewnie dlatego film podoba mi się bardziej niż psioczącej reszcie użytkowników.
Pozdrowienia i wciągającego seansu! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones