PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109580}

Robinson Cruzoe

Robinson Crusoë
6,6 931
ocen
6,6 10 1 931
Robinson Cruzoe
powrót do forum filmu Robinson Cruzoe

Dramat!!!!

ocenił(a) film na 3

Chyba jako całość!!! Bardziej pasuje mi tu komedia i drwina z powieści Defoe! Co ma to wspólnego z książką? Tylko tytuł! A na ten tytuł nie zasługuje!

ocenił(a) film na 7
MIR66

na podstawie książki ;] nikt nie robi filmu identycznie tak jak napisane w książce i bardzo dobrze bo po przeczytaniu knigi nie chcial bym ogladac filmu ;p

ocenił(a) film na 3
damian252

Nie chodzi mi o stworzenie filmu identycznego jak książka, bo były już takie próby ( np. z "Wojną i pokojem") i wyszła prawdziwa chała. Ale jeśli tworzy się film na podstawie książki, zwłaszcza tak znanej, trzeba przynajmniej zachować jej główne wątki, charakterystykę postaci i przesłanie tam zawarte.To podstawa aby mieć prawo do tytułu i szumnej zapowiedzi "Film na podstawie powieści...." W tym filmie nie spełniono żadnego z tych warunków. Kto czytał książkę ten wie więc nie będę się rozpisywał.

ocenił(a) film na 7
MIR66

ojtam wymyslasz ;p mi tam sie podobało a przynajmniej zakonczenie :-)

damian252

Popieram, film to nie książka, a reżyser to też artysta i może dołożyć coś od siebie.

honey1

uwarzaj żeby w to nie wdepnąć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones