PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109580}

Robinson Cruzoe

Robinson Crusoë
6,6 931
ocen
6,6 10 1 931
Robinson Cruzoe
powrót do forum filmu Robinson Cruzoe

Uwielbiam Robinson'a Cruzoe. Autorzy przedstawili kilka wątków trochę inaczej niż w książce Daniela Defoe, ale to w niczym nie przeszkadza. Wspaniała rola Pierre Richard'a, który dotąd znany mi był raczej z komedii np. "Tajemniczy blondyn w czarnym bucie". Ale to o niczym nie świadczy. Zagrał WSPANIALE i bardzo - hmmm... WIARYGODNIE! Film jest nader długi (prawie 3 i pół godziny!), ale ani na chwilę nie czułem się znużony! Wspaniała książka, wspaniałe kino, wspaniały scenariusz, reżyseria, aktorstwo, muzyka oraz plenery - jednym słowem wszystko. Jeśli ktoś lubi kino przygodowe lub klimaty w stylu "Cast Away - Poza Światem" lub choćby "Jestem Legendą" czyli człowieka osamotnionego, oderwanego od społeczeństwa i znajdującego się w sytuacji ekstremalnej, to będzie bardzo, bardzo zadowolony, podczas kosztowania niniejszego filmu...

Rob_Rock

Jakie filmy tego typu co podał Rob_Rock jeszcze byście polecili ?? Pytam bo już chyba wszystko co fajne obejrzałem ( wiem że tak nie jest ale trudno wyszukać jakieś starsze dobre pozycje a na ten film trafiłem całkiem przypadkowo ). POLECAJCIE !! :)

Ja polecam dokument O ROBINSONIE CRUSOE

i taki dokument troche w klimatach Robinsona i Cast Away, pt : " KANIBALIZM ALBO ŚMIERĆ" , ciekawy.

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

no i narobiłeś mi smaka ;p

Rob_Rock

"Jestem legendą" to raczej casus Człowieka Omegi, też ciekaw, którego powstało kilka wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones