PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 907
ocen
6,1 10 1 69907
5,9 15
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Mam rezerwację na godzinę 22:00 dziś i zastanawiam się czy iść.
Nowy Dredd bardzo mi sie podobał choć fabularnie raczej był płytki.
Szukam dobrego , klimatycznego seansu który nie zepsuje mi wspomnień z dzieciństwa (choć serial już je popsuł).
Czy sama sieka jak w Transformerach , czy jednak potrafi pokazać drugie dno i jednocześnie dobrze bawić akcją, grą aktorską?
Recenzje są raczej mało pomocne.
Liczę na opinie przynajmniej 1o osób. Z góry dzięki.

Dajcie znać w 2-3 zdaniach plus ocena plz.

ocenił(a) film na 6
TCWolf82

Naprawdę dobry film, dopieszczone efekty specjalne bardzo dobra gra aktorska, lecz za mało pokazanych tzw. złych zbirów . Mimo wszystko polecam :)
dodam, że byłam z mężem i on również z filmu jest zadowolony - Mąż oglądał wszystkie części RoboCopa, jak również serial tak więc wydaje mi się, że jego ocena tym bardziej jest wiarygodna , pozdrawiam i życzę udanego seansu :)

ocenił(a) film na 7
anielka0000

Zgadzam sie, film byl swietny. Planuje obejrzec ponownie;)

ocenił(a) film na 7
anielka0000

Bardzo dobry i spójny lecz nieco przegadany a momentom akcji brak napięcia.
Scenariusz, aktorzy czy muzyka to wszystko na plus.
Były niestety momenty gdzie byłem już znudzony, a były i takie gdzie czułem zawód ,że brak napięcia.
Daję 7/10

ocenił(a) film na 5
TCWolf82

sam myslalem ze to bedzie kicha jakich malo i zerowanie na dobrym tytule i klasyku.A tu nie spodzianka.Naprawde sie im udal chociaz jedynie brakowalo tej przemocy co w 1 i 2 czesci.Ale ogolnie film naprawde daje rade.Klasykiem to on napewno nie bedzie jak 1 czesc ale mimo wszystko jest to dobre kino S-fiction.

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

Zdecydowanie warto. Oglądałam wczoraj Robocopa oraz 47 Roninów i ten pierwszy był o wiele lepszy. Żadne mieszanie fabuły, jasna akcja, a do tego świetne efekty specjalne.

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

Wrocilam z kina godzine temu bardzo zadowolona. Idz bo warto;)

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

ja właśnie wróciłam z kina. Ogólnie polecam. Byłam mile zaskoczona ;)

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

Oj warto, warto!! Właśnie wróciliśmy z seansu. Liczyłem na 6-7max ale śmiało daje 8!

ocenił(a) film na 7
TCWolf82



Bardzo dobry i spójny lecz nieco przegadany a momentom akcji brak napięcia.
Scenariusz, aktorzy czy muzyka to wszystko na plus.
Były niestety momenty gdzie byłem już znudzony, a były i takie gdzie czułem zawód ,że brak napięcia.
Daję 7/10
*****

ocenił(a) film na 1
TCWolf82

Nie widziałem,ale myślę że warto.

ocenił(a) film na 1
TCWolf82

Nie widziałem,ale myślę że warto.

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

WARTO.
Arcydzieło to nie jest, ale kawał porządnego kina sci-fi jak najbardziej - jeden z lepszych filmów w ostatnim czasie.
Byłem bardzo mile zaskoczony. Pewnie obejrzę jeszcze raz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones