PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 885
ocen
6,0 10 1 131885
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Ta dyskusja dotyczy jakie były śmieszne momenty wg was. Ja mam 2. Pierwsza - Edward świeci się jak kula dyskotekowa (Zmierzch). Druga - Belka siedzi 3 albo 4 miesiące na
krześle (Księżyc w nowiu). Jestem ciekaw ile naliczyła owieczek ;-)

ocenił(a) film na 5

Ha,ha,ha.

mf_loves

Nie szalej Kaszu :*

ocenił(a) film na 8

Ja mam lepszy: w "Księżycu w nowiu" scena, kiedy Alice i Aro widzą przyszłość Belli jako wampira - scena biegnącej Belli i Edwarda w lesie - normalnie jak Tadeusz i Zosia z Pana Tadeusza - nie mogłam się opanować w kinie i zaczęłam się przeraźliwie śmiać - jakieś dziewczyny obrzuciły mnie nienawistnym spojrzeniem !!

użytkownik usunięty
daga_7

haha... xD

ocenił(a) film na 2
daga_7

No, normalnie Shrek i Fiona part 6. Ja bym ich tam widłami podziubała, widłami...

daga_7

totanie ! Scene w lesie jest mistrzowsko beznadziejna!!!! MYŚLAŁAM ŻE PADNE ze śmiechu!!

daga_7

Ja tam nie uważam tej sceny za śmiesznej, tylko jak wszyscy co byli ze mną w kinie, wzbudza u mnie odruch wymiotny. Jak dla mnie najgorsza scena z całej sagi.
I żeby tu po mnie ktoś się nie przejechał: podobają mi się filmy, ale książki kocham :)
Uważam tylko, że ta scena jest do bani

ocenił(a) film na 10

dla mnie najśmieszniejsza scena z 2 części , jak Bella uderza w twarz Paula , a ten zmienia się w wilka , popłakałam się ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 3
basiabasia4

nieeeeee! Najwspanialsze są gadające wilki w I części PŚ. <3345374

ocenił(a) film na 10
charmed12

albo jak bella rzuca się na jacoba po tym jak dowiaduje się o wpojeniu :)

charmed12

wiesz to ich były myśli ;)

ocenił(a) film na 8
basiabasia4

też fajne :)
i w ostatniej części jak Bella pokonuje Emmeta w siłowaniu się na rękę :)

ocenił(a) film na 3
daga_7

to nic... ale jak pokruszyła głaz!

ocenił(a) film na 6

aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu hahaha

Bellla goląca nogi przed nocą poślubną...

użytkownik usunięty
sentia

No KOSZMAR!

Do dzisiaj mam traumę

użytkownik usunięty
sentia

Haha...

ocenił(a) film na 8
sentia

Fakt, o tym nie pomyślałam - ale dobre :)

ocenił(a) film na 10
sentia

Wierze ci pewnie, jesteś tak obleśna że nie widziałaś w życiu kogoś kto goli nogii pewnie ty też tego nie robisz ble...

Diablicaaa

hahahaha.... obleśna to była ta scena. Dla twojej wiadomości jest coś takiego jak kremy do depilacji i są wygodniejsze ponieważ efekt jest dłuższy niż przy użyci zwykłej maszynki co nie zmienia faktu iż maszynka jest szybsza....

ocenił(a) film na 5
Diablicaaa

No nie wiem, dla mnie to było też śmieszne, bo chwilę wcześniej miała ubraną spódnicę i gołe nogi. I nagle sobie przypomniała, że je ogoli.

użytkownik usunięty
sentia

Nadal masz czy Ci już przeszła?

ocenił(a) film na 5
sentia

Owszem koszmarne! I jak właściwe dobrane w czasie :>

ocenił(a) film na 3
sentia

no przecież mogłaby wampirowi nie posmakować

ocenił(a) film na 2

SPOILER Z 4 cześciJakArourywaCarlisle'owiłepekSPOILER

użytkownik usunięty
WhiteDemon

W tej części to mnie bardziej rozśmieszyło jak Belka skacze jak jakiś SUPER BOHATER ;-)

ocenił(a) film na 2

Tylko że jako super hyper wampiraskowi to jej akurat wypadało takie niebotyczne hopsasanie;)

Zmierzch 1- wszystkie te derpowe spojrzenia i ODGŁOS ŚWIECENIA gdy się pokazuje Belli w słońcu xD.
Księżyc w nowiu - Bella mająca zwidy o Edwardzie, Edward postanawiający popełnić samobójstwo poprzez obnażenie się i pokazniu się całej Volterze że świeci się jak dziewczęca zabawka xD
Zmierzch trzecia część - Jacob mówi do Edwarda w namiocie "I'm hotter than you!" <- to mnie powaliło.
Przed świtem część 1 - scena łóżkowa, pierwszy kubeczek po coli wypełniony krwią, scena porodu.

użytkownik usunięty
Moai

W kinie się tak śmiałem z tej "krwi", że czułem na siebie wzrok z pięćdziesięciu dziewczątek...

U mnie to całe kino z tego grzało xD

użytkownik usunięty
Moai

:-D a scena gdy Belka łamie rękę o Jacka? Według mnie to było jakoś sztuczne...

ocenił(a) film na 8
Moai

W "Zaćmieniu" cała rywalizacja Jacoba z Edkiem mnie powalała i to jak się ocierali o Bellę żeby Nimi pachniała.. Po prostu CZAD

Edward warczący na zbirów w 1 części. Także Bella jeżdżąca na plecach Edwarda po lesie.
Rozwalanie łóżka w "Przed Świtem" 1 :)
Jacob robiący striptiz przed Charlie'em w "Przed Świtem" 2.

użytkownik usunięty
Anna_Sandstorm

Łóżko wyglądało jakby tornado Belkę przeleciało xD

W "Mrocznych cieniach" była podobna scena z wampirami. Tam poszedł w gruzy cały pokój :)

użytkownik usunięty
Anna_Sandstorm

Tak widziałem to. Ale Mrocznym Cieniom dałem 7-8 bo czuje sympatię do Burtona. A jeżeli już mówię o Burtonie to polecam FRANKENWEENIE :-D

Opis brzmi ciekawie. Pewnie będą klimaty Gnijącej panny młodej :)
Dzięki za tytuł. Zobaczę :)

użytkownik usunięty
Anna_Sandstorm

Teraz w kinie puszczają :)

Widziałam trailer. Obejrzałam też czarno-białą wersję filmową, z "Bastianem" w roli głównej :)
Widzę, że animacja też jest czarno biała. Na kino się raczej nie załapię, ale na pewno obejrzę na DVD czy w HBO :)

ocenił(a) film na 8

No nie wytrzymam

za ch0d0r

"Łóżko wyglądało jakby tornado Belkę przeleciało xD"

----------------------------------------------------------------

Umarłam i poszłam do sali śmiechu

ocenił(a) film na 8
daga_7

Poza tym Charlie w pierwszej części był bezkonkurencyjny.
Pamiętacie scenę jak Belka szłą pograć w baseball i Charliego ze strzelbą ...?

ocenił(a) film na 10
daga_7

A scena jak Bella zapieprza po skale niczym Spiderman :D rżałem jak koń na tej scenie, jeszcze ta muzyka w tle hahahahah XD

ocenił(a) film na 8
tytan5017

Ze wszystkiego mogę się nabijać, ale muzyka Cartera Burwella bardzo mi się podoba - mam do niej słabość...

i jeszcze jak uczyli Belkę żeby zachowywała się jak człowiek przed przyjazdem Charliego - to było niezłe...

ocenił(a) film na 10
daga_7

tak.... muzyka powala :)

użytkownik usunięty
daga_7

No a jak to inaczej nazwać? Łóżko było całe w szczątkach...

ocenił(a) film na 10

Tak muzyka mi się podoba, jest świetna, ale chodzi o scenę jak ona wspina się po tej skale jak Spiderman

użytkownik usunięty
tytan5017

Muzyka taka-sobie...

ocenił(a) film na 8

Mnie się podobało to Twoje "nazwanie'" - nawet bardzo

użytkownik usunięty
daga_7

xD B-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones