PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 085
ocen
6,3 10 1 311085
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Opinia i moja recenzja

ocenił(a) film na 10

1. Wulgaryzmy
Podczas oglądania tego filmu dziwnie się czułem! Dlaczego w telewizji , zagłuszają przekleństwa?? W tym seansie było masę przekleństw i mi to się spodobało!! Ale ten rozbrykany Dominik nie miał szacunku do matki to był okropnym bahorem i jakim prawem padły takie słowa do ojca i matki,< on do nich przeklinał> rodzice mu dawali wszystko i jedzenie najlepsze wybrzydzał i taksówka jeździł to był gnojek Co to za film??? Dominik powinien sie uczyc i pracować!!!! A nie leniwić i siedzieć przed kompem!!!
2.Sceny
Dominik był gejem o czasu pocałunku z Alexem??? Na filmie widać że gdy był nagi w domu to miał erekcję!!! A gdy na judo sie tak upokorzył ( Musiał dotknąc swoja cześcią ciała penisa Alexa, wywołać orgazm i sie tak szczycic aż jęczeć!!??? I jeszcze rodzicom robić wstyd , I jesczce tak pokazywać penisa ( widać było w scenach filmu że mu stał"
3.Głupota, brak zajęcia.
Ten drański Dominik zalogował się do Avatarów i pisał z chorą dziewczyną, dziewczyna wyszła z choroby a on umarł!!
4. Homow filmie
Dominik chciał u swojego kolegio tylko erekcji i aby poczuł jego penisa, został zgwałcony i z taką przyjemnością się szczycił!!!! To było chore!
5. Na tym filmie nie miały wstepu osoby poniżej 12 lat, widziałem dzieci 12 latenie jak patrzały się na nagie sceny i śmiały.

Proszę o opinie i komentarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones