PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 089
ocen
6,3 10 1 311089
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Jestem po obejrzeniu sali samobójców. Moje oczekiwania co do tego filmu były o wiele większe po tej zdecydowanej przewadze pozytywnych komentarzy i wysokiej ocenie na tej stronie. Niestety zawiodłem się strasznie :) Film niesamowicie mnie nudził. Problem żaden nowy a wręcz oklepany na maxa. Wstawki świata wirtualnego w filmie były tak mulące,że miałem momentami ochotę wyłączyć film. Wystawiłem ocenę 4 i większej nie byłem w stanie. Nie wrócę nigdy więcej do tego filmu ponieważ nie chcę ponownie tak się wynudzić.

ocenił(a) film na 2
xscape

a mnie drażniła gra aktorska.. zwłaszcza dziewczyny z różowymi włosami (choc w innych filmach Roma wypadła dużo lepiej) oraz głównego bohatera.. Nie mogłam się wczuć, Sylwia brzmiała jak psychopatyczno narcystyczna kokietka, która na teksty o swoich problemach chce kogos poderwać ;) Do mnie przemawia np gra Krystyny Jandy w Tataraku, no chyba że cierpienie S. miało byc tylko maska ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones