PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 085
ocen
6,3 10 1 311085
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

niezapomniane

ocenił(a) film na 8

jeśli ktokolwiek kiedykolwiek miał deprechę, albo nie dogadywał się z rodzicami: nie oglądajcie! ten film to kwintesencja bezsilności, niezrozumienia i trudności takich sytuacji. byłem w szoku, kiedy słyszałem w dialogach swoich własnych rodziców. ten film uświadomił mi, jak bardzo my wszyscy idziemy pewnym stereotypem, schematem w tych trudnych chwilach. genialne ujęcie tematu. stuprocentowy strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o autentyczność. niedoszli samobójcy! po tym filmie wasza decyzja w końcu zostanie podjęta. w jedną lub w drugą stronę. mimo tego, że film jest dołujący, pozostawia pewien wybór, pokazuje, że to od nas zależy, co zrobimy. dla mnie osobiście, w pierwszych 4 godzinach po seansie, dołujący, później niesamowicie budujący.

pierwszy film o młodych ludziach dla młodych ludzi, który ich rozumie. w końcu ktoś, kto pokazał, że tak trudne tematy są do pokazania na ekranie. brak mi słów. wzruszenie i spełnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones