PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748437}

Super drużyna Sanjaya

Sanjay's Super Team
6,0 2 024
oceny
6,0 10 1 2024
6,7 6
ocen krytyków
Super drużyna Sanjaya
powrót do forum filmu Super drużyna Sanjaya
ocenił(a) film na 5
mooonix

to leci jako krótkometrażówka przed Dobrym Dinozaurem, więc póki co to w kinie ;)

ocenił(a) film na 7
mooonix

na pewno nie w polskich kinach

ocenił(a) film na 6
SchizoidLady

Leci na pewno, bo widziałam - prawdę mówiąc nic specjalnego, a już na pewno nie oscarowy...

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Byłam w kinie na początku grudnia i nie było. Może później przywrócili, nie wiem. I tak uważam pomysł z banowaniem tego filmu za idiotyczny.

ocenił(a) film na 6
SchizoidLady

Może tak, nie wzięłam pod uwagę, przepraszam :)
Czemu zbanowany? Chyba o czymś nie wiem, zechciałabyś wyjaśnić?

ocenił(a) film na 7
nikolazd

tak w skrócie, to dostałam info od kina helios, że polski dystrybutor wycofał krótkometrażówkę na prośby niezadowolonych rodziców. z czego byli niezadowoleni? nie wiem, ale na różnych forach matki wypowiadały się, że ich dzieci się bały i po co promować obce religie. Ja sama filmu nie widziałam, więc chętnie dowiem się co bylo w nim takiego nieodpowiedniego :)

ocenił(a) film na 6
SchizoidLady

Aż tak? o.O
W skrócie: opowiada o chłopcu, który siedzi i bawi się zabawkami-superbohaterami, po czym włącza sobie jakiś program o superbohaterach. Problem w tym, że jego ojcu przeszkadza to w modlitwie, więc wyłącza TV i każe dziecku się modlić. Ten nagle widzi bogów (chyba, nie znam tej religii, przepraszam za ewentualne błędy), jako superbohaterów walczących z ogromnym... czymś (znów, nie pamiętam tego kompletnie). Potem bitwa się kończy, ojciec chce uruchomić dziecku bajkę, ale ono rezygnuje.
Coś mogłam pomylić, ale mniej więcej tak to było. Ot, cała historia. Oscarowa? Nie. Ale oburzające też kompletnie nie.
Chociaż byłam zupełnie pewna, że będzie 'hejt'. Nie spodziewałam się, że aż taki. Ech, katole (=/= katolik) mnie przerażają...

SchizoidLady

NIeodpowiedniego w tym filmie nie ma absolutnie nic, jednak muszę przyznać, że małe dzieci mogły się bać oglądając, momentami i efekty dżwiękowe są dość mocne i pojawiający się tam "potwór" może wzbudzać w nich strach. Film jednak jest bardzo przyjemny w odbiorze.

ocenił(a) film na 6
mooonix

dalej nic, a szkoda :/

ocenił(a) film na 6
mooonix

znalazłam tylko taką wersję i w dodatku z jakimiś durnymi przerywnikami https://www.youtube.com/watch?v=t3UGKWLHJO8

ocenił(a) film na 4
mooonix

23 lutego wszystkie oscarowe krótkometrażówki będą dostępne online/vod (więc wersje pirackie też). Póki co można je obejrzeć w wybranych kinach.

Sam film moim zdaniem co najwyżej sredni. Animacja jest na niezłym poziomie, ale mało oryginalna. Fabuła bardzo dziecinna (akcja, superbohaterzy) z mało przekonującym religijnym zacięciem. Podobno to faworyt do Oscara, ale pozostałe 4 nominacje są wszystkie dużo ciekawsze.

ocenił(a) film na 4
Miklak

a masz źródło tej informacji??

ocenił(a) film na 4
borys3000

http://www.shorts.tv/theoscarshorts/online-and-vod/

Miklak

Wiecie czy to będzie tylko 23. lutego przez jeden dzień, czy od 23. lutego?

ocenił(a) film na 4
Miklak

Komuś udało się obejrzeć/ pobrać film z tej strony?

borys3000

Wykupiłam abonament (19,70zł) i udało mi się obejrzeć wszystkie nominowane filmy krótkometrażowe oprócz powyższego. Niestety - rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
mooonix

http://www.toonme.us/watch/sanjays-super-team-full/ nie ma za co :)

ocenił(a) film na 7
Kacper_Szaratkiewicz

Dziękować :)

ocenił(a) film na 7
Kasikvm

Nie ma sprawy :) Podobała się krótkometrażówka? :)

ocenił(a) film na 7
Kasikvm

Mam jedno pytanie.Gdzie mogę obejrzeć tą krótkometrażowke "Prologue"? Szukam od tygodnia i nic nie znalazlem :/

ocenił(a) film na 7
Kacper_Szaratkiewicz

Sanjay's dosyć fajne i zapewne zgarnie Oskara, choć osobiście mam innego faworyta :)
Prologue obejrzałam dzięki wykupieniu abonamentu, co pozwoliło mi też obejrzeć wszystkie krótkometrażowe filmy aktorskie nominowane do Oskara. Na razie nigdzie indziej nie znalazłam tego filmu...

ocenił(a) film na 7
Kasikvm

.Też co do animacji krotkometrazowej mam innego faworyta- "Niedźwiedzią opowieść",ponieważ wizualnie jest pięknie zrobiona ale ta też jest fajna :) No a w kwestii "Prologue'u" pozostaje czekać aż się pojawi gdzieś.Ale dziękuję za chęci pomocy co do "Prologue'u" :)

ocenił(a) film na 7
Kacper_Szaratkiewicz

Też stawiam na Niedźwiedzie ;)

ocenił(a) film na 7
Kasikvm

A jakie filmy w głównych kategoriach były dla Ciebie najlepsze i jacy aktorzy i aktorki powinni dostać w tym roku Oscara? :)

ocenił(a) film na 7
Francesc

Nie ma za co dziękować :) Podabała się animacja? :)

Kacper_Szaratkiewicz

była spoko, jednak reszta nominowanych podobała mi się bardziej. ;) (oprócz Prologue, bo tego nie mogę znaleźć. :/)
btw. to Twój faworyt do Oscara? :)

ocenił(a) film na 7
Francesc

Też nie mogę znalezć Prologue'u nigdzie niestety :/ A bajka ronież mi się podobala,jednakże najbardziej z nominowanych oprócz Prologue'u,którego nigdzie nie można znaleźć więc cięzko coś o nim powiedzieć,to "Niedźwiedzia opowieść" wizualnie i jako pomysł na bajkę krótkometrażową bardzo przypadła mi do gustu i chciałbym by ta krótkometrażówka wygrała Oscara :) A jakie są Twoje typy w tej kategorii? :)

Kacper_Szaratkiewicz

ooo, też Niedźwiedzia opowieść to mój faworyt. :D smutna, ale bardzo piękna animacja, ze świetną muzyką. mam wielką nadzieję, że wygra. :)
a oglądałeś może jakieś krótkometrażówki aktorskie albo dokumentalne? ja tak jak Prologue nie mogę ich nigdzie znaleźć. :/

ocenił(a) film na 7
Francesc

Nie miałem jeszcze przyjemności obejrzeć aktorskich krótkometrażowych produkcji jednakże mam w planie obejrzeć je do gali Oscarów :) Natomiast oglądałem prawie wszystkie produkcje filmowe za które aktorzy i aktorki dostali nominację,oprócz Jobs'a i filmu 45 lat.A Ty miałeś przyjemność oglądać aktorskie krótkometrażówki i jakie masz typy Oscarowe na niedzielno-poniedziałkową noc jeśli chodzi o filmy i aktorow i aktorki? :)

Kacper_Szaratkiewicz

nie, nie oglądałam żadnych aktorskich krótkometrażówek. daj znać jeśli jakieś znajdziesz w sieci. ;)
ja oprócz tych krótkometrażówek i filmu "W objęciach węża" (którego nigdzie nie mogłam znaleźć :/) obejrzałam wszystkie Oscarowe filmy. :D głupi wąż niszczy mi wynik. -.-
co do Steve'a Jobsa i 45 lat to polecam, na prawdę dobre. :D
a typy to oczywiście, że mam. nad najlepszym filmem ciągle myślę, na razie jest to Spotlight. aktor to albo Leo DiCaprio, albo Michael Fassbender, aktorka to Brie Larson, aktor drugoplanowy to Tom Hardy, a aktorka drugoplanowa to Alicia Vikander (jednak nie posmutnieję, jeśli Kate Winslet wygra).
a jakie są Twoje typy? :)

ocenił(a) film na 7
Francesc

Też szukałem krótkometrażówek w internecie ale nic jeszcze nie znalazłem.Tak obejrzałem właśnie 45 lat i był fajny :) Co do filmow to chyba w tym roku chciałby,żeby jako najlepszy film wygrał "Pokój" bo koncepcja tego filmu była dość oryginalna i sam film w sobie był świetny,aktor to Eddie Redmayne albo Leo.Niestety Jobsa nie mogę znaleźć w internecie z polskimi napisami,a ponoć w filmie jest więcej dialogów niż w "Nienawistnej Ósemce" :D Jako aktorka to Brie powinna zgarnąć statuetkę,drugoplanowy to Mark Rylance lub Ruffalo,aktorka to obecnie moja ulubiona aktorka-Alicia Vikander- po tym jak zagrała w "ex machinie" i "dziewczynie z portretu" pokazała jaki drzemie w niej potencjał i bardzo bym chciał,żeby ona wygrała :) Co do bajki dlugometrazowej to jesli nie wygra "W głowie się nie mieści" to chyba tytuł tej bajki odzwierciedli inny wybor :D Pod wzgledem zdjec to "Zjawa" w tym roku przebiła wszystkie filmy,jako kostiumy najlepiej były dopasowane w "Dziewczynie z Portretu",efekty to "Marsjanin",scenografia "Dziewczyna z Portretu" lub "Zjawa",muzyka oryginalna "Nienawistna Ósemka",charakteryzacja "Zjawa",scenariusz adaptowany "Marsjanin" lub "Pokój",scenariusz oryginalny "Spotlight",reżyser Iñárritu,i krotkometrazowa animacja to niedźwiadek.Mówią,że niedźwiedź dostanie OScara zamiast Di Caprio,ale patrzac to niedźwiedź dostanie Oscara tylko jako krótkometrażowa animacja :D Co do reszty kategorii jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo jutro zaczynam maraton z filmami Oscarowymi i mam nadzieję,że uda mi się znaleźć kilka w internecie jeśli chodzi o krotkometrazowki aktorskie choć jest to mało prawdopodobne bo te krotkometrazowki są na stronie Oscarow i jest to platne :/

Kacper_Szaratkiewicz

ehh strasznie słabo, że nie ma napisów jeszcze do Steve'a Jobs. no bo racja, tam jest mnóstwo dialogu. :P
a co do tych reszty kategorii do u mnie jest tak: animowany: Inside Out, zdjęcia: The Revenant (Lubezki to geniusz. <3), kostiumy: też The Danish Girl, reżyseria: ja jestem team George Miller, dokument: Cartel Land, montaż: Mad Max, nieanglojęzyczny: Mustang, charakteryzacja: The Revenant, muzyka: The Hateful Eight, piosenka: Spectre, scenografia: Mad Max, montaż dźwięku: Star Wars, dźwięk: Mad Max, efekty specjalne: Star Wars, scenarium adaptowany: The Martian i scenariusz oryginalny: Spotlight.

ocenił(a) film na 7
Francesc

Ważne,że mamy trochę wspólnych faworytów,wiadomo,ze "Mad Max" i "Zjawa" maja sznase na najwiecej statuetek ale zobacyzmy jak to sie wszystko ulozy :) A jak oceniasz poziom nominacji w tym roku porownujac do lat poprzednich? Chodzi mi tutaj głównie o poziom filmow i aktorow,ponieważ nawet na forum Oscarów na filmwebie ludzie piszą,że poziom jest dość kiepski w porownaniu do lat poprzednich a jak Ty sądzisz? :)

Kacper_Szaratkiewicz

Dzięki za animację :) Nie zdziwiłbym się gdyby tego Oscara zgarnął, bo Akademia ostatnio nagradze same produkcje Disneya.

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Nie ma za co,cieszę się,że mogłem pomóc :) Też bym się nie zdziwił,jednakże w tym roku według mnie z krótkometrażówek bardziej zasłużyła "Niedźwiedzia opowieść" a Twoim zdaniem?

Kacper_Szaratkiewicz

Nie oglądałem jeszcze tylko Prologue. Ale gdyby tak teraz wybierać to "Nie możemy żyć bez kosmosu" :) A ty "Niedźwiedzia opowieść"?

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Zgadza się :) Również nie oglądałem Prologue'u,czego bardzo żałuję bo jest to jedyna produkcja krótketrażowa z animacji,która została mi do obejrzenia,ale najwyżej zaległości się nadrobi po Oscarach :) Jeśli chodzi o to jaka krótkometrażowka jak nie "Niedźwiedzia Opowieść" to chyba właśnie "Nie możemy życ bez kosmosu",to też były dobry wybór Akademii :) Tylko ten Prologue ech gdzie go znaleźć to nie mam pojęcia :(

Kacper_Szaratkiewicz

No cóż trudno sie mówi, ja z nienaglojęzycznych obejrzałem tylko Mustanga, a dziś biorę się za Theeba. Reszty nigdzie na internecie nie ma, bo twórcy wszystkie strony wyczyścili. A ty się załapałeś?

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Obejrzałem z nieanglojezycznych tylko "Theeba" i "Mustanga" zaś jutro obejrzę Krieger choć z angielskimi napisami niestety bo polskich napisow nie znalazłem zaś angielskie tak.W internecie nie ma "W objeciach węża" i "Syna Szawła" więc to jest dość przykre bo "Syn Szawła" ma nawieksze szanse w kategorii nieanglojęzycznej no ale kiedyś się nadrobi tą produkcję.A obejrzałeś może krótkometrażowe filmy aktorskie?

Kacper_Szaratkiewicz

Niestety nie :/ Z 2 kategorii dokumentalnych to obejrzałem tylko "Amy: ;/

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Ja tak samo tylko "Amy" i pewnie Amy wygra bo ok 80% filmwebowiczów zagłosowało własnie na "Amy" co nie znaczy,ze innych filmow w tej kategorii nie należy kiedyś obejrzeć,ponieważ Akademia raczej slabych filmow nie nominuje do Oscarow :)

Kacper_Szaratkiewicz

No raczej nie, choć kiedyś trafiły się niezbyt dobre.

A jak z innymi filmami? Ja z tych głównych i technicznych kategorii, to mam obejrzane wszystko oprócz "Steve Jobs". A ty?

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Ja wszystko wszystko,nie ma obejrzanych ogolnie tylko krotkometrazowych filmowych, "W objeciach weza" i "Syna Szawła" tak wszystko obejrzane.
I z całą moją sympatią do Di Caprio bo z niego aktor jest świetny jak wiadomo,ale w tym roku moim zdaniem nie zasłużył na Oscara,bo lepszy był Fassbender czy Redmayne ale jak dostanie to też będzie dobrze,ale miał lepsze rolę w swojej karierze."Jobs'a" obejrzałem choć z angielskimi napisami to jednak było warto,język może trudny ale zrozumiały :) Z dokumentalnych jak nie "Amy" to nie wiem jaki film bo lepszego nie było z kategorii dokument :) A może znalazleś już "Prologue" w internecie? :)

Kacper_Szaratkiewicz

Mam angielskie napisy do Steve Jobsa, zacząłem oglądać, ale poddałem się po 5 minutach, bo dużo rzeczy nie zrozumiałem :/

Ja nie kibicuje Leo w tym roku, powinien jeszcze poczekać na tego Oscara i dostać za jakąś porządna rolę.

Poddałem się już z szukaniem Prologue :/

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

ja tak samo,już nie ma szans na obejrzenie go.No tak język w Jobsie jest ciężki,troche pomocy translatora było potrzebne ale caloksztalnie tak w miare człowiek rozumie co mowia ale jednak trzeba poczekac na polskie napisy bo chetnie powtorze sobie ten film.Też uważam,że Leo w tym roku nie powinien wygrać,ale zapewne dostanie jako całokształtnie za role swoje bo jak nie w tym roku to kiedy.Mimo wszystko wolalbym Redmayna a Ty na kogo jak nie na Leo stawiasz? :)

Kacper_Szaratkiewicz

Również na Redmayne'a :)

No więc ja poczekam, na napisy, bo bardziej sie skupię na napisach niż na filmie.

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

A kto wedlug Ciebie procz animacji bo raczej jest pewne,ze wygra "w glowie sie nie miesci" kto ma murowanego Oscara dzisiejszej nocy? :)

Kacper_Szaratkiewicz

Murowanego ma Brie Larson i Alejandro Gonzalez Inaritu :)

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Oby Brie dostała bo Lawrance to już tak chyba na wyrost te nominacje dostaje,byle w czym nie zagra to zaraz nominacja do Oscara :D Mi sie wydaje,ze murowanego ma za scenariusz oryginalny "Spotlight" ale może "W głowie się nie mieści" miło zaskoczy w tej kategorii :) Jedynie czego mi brak w nominacjach to "Dziewczyna z Portretu" do najlepszego filmu zamiast "Mostu Szpiegów" no ale to już moja opinia.A Tobie brakuje jakis nominowanych filmow w danej kategorii? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones