PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 758
ocen
7,1 10 1 244758
6,1 19
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Znacznie bardziej wolałbym, gdyby murzyn "o wyglądzie policjanta" nie dał się zabić, a już najlepiej gdyby Shooter istniał naprawdę i gdyby całość mieściła się w racjonalnych ramach i była zwieńczona happy-endem. Nie znoszę filmów bez happy endu - dosyć jest okropieństw i obłędu w otaczającej nas rzeczywistości. Przynajmniej filmowcy mogliby dać nam trochę wytchnienia.

ocenił(a) film na 5
Obywatel_4

A ja uwielbiam filmu bez happy endu, już pierdzę tymi szczęśliwymi zakończeniami. Od produkcji z superbohaterami po małe filmy. Zawsze ktoś ratuje osobę, amerykę albo i cały świat jak nie wszechświat.
Jednak w momencie, kiedy wszystko się zaczyna wyjaśniać, dla mnie ciekawa strona filmu mija. I już do końca, czyli jak Johnny pogadał sobie z Johnny'm, film jest tylko trwającym pierdem dążącym do własnej agonii. Nie abym nie lubił filmów o schizofrenikach itp. ale tu taki motyw nie pasował w ogóle. Też czekałem na Shooter'a jako istniejącą postać.

Obywatel_4

A spoiler gdzie?

ocenił(a) film na 6
mativandamme

Na chłopski rozum w tytule ;)

ocenił(a) film na 7
Obywatel_4

Jeśli to troll to daję Ci 7/10 bo przez chwilę mnie wk***iłeś.

ocenił(a) film na 8
radiogluw

Też mam nadzieję, że to troll, ale obawiam się, że nie.

ocenił(a) film na 10
Obywatel_4

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones