PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703923}

Seksualna niewolnica

Captive: The Sex Slave Girl
4,4 140
ocen
4,4 10 1 140

Seksualna niewolnica
powrót do forum filmu Seksualna niewolnica

Co za bezsensowna historia! Ta dziewczyna mnie tak wkurza, gdy słyszę co ona gada i jak manipuluje tą całą sytuacją i jeszcze ta radość jej i jej adwokata, że wzrośnie popyt na książkę, którą napisali, jak jej rodzice wystosowali pozew... Możliwe jest, że jako dziecko szukała miłości i nowego domu...Co ciekawe uciekła (UCIEKŁA! bo porwana nie została!!) niedługo po tym jak jej rodzice się rozstali, a ojciec znalazł sobie nową kobietę. Mogła poczuć się wtedy niekochana i, że jest nie jest już pępkiem świata, w końcu była jedynaczką. Syndrom sztokholmski mnie nie przekonuje. Tam przez dłuuugi czas czuła się dla kogoś najważniejsza, ten facet o nią dbał i dawał jej wszystko co chciała. Przez cały czas mówi o tym, że była w nim zakochana, aż do ostatnich dni byli razem, zaręczyli się.. Jak zobaczyła, że może na tym coś zyskać zrobiła z tego wszystkiego wielki szum wokół swojej osoby. Choć już normalnie wychodziła z domu, to nie miała zamiaru uciekać. PORWANIE to najmniej właściwe słowo jakie opisuje tą sprawę. A ten rzekomy porywacz prawdopodobnie też miał jakieś problemy emocjonalne skoro wszedł w związek z młodą dziewczynką i jedyne o co można go oskarżać to o współżycie z nią. Choć nie nazwałabym tego też wykorzystywaniem seksualnym, bo jak sama pisała w dzienniku, zaczęli to robić bo on ją do tego przekonał i się jej to spodobało... Ta cała historia to jakaś paranoja, nie wiem jak ktokolwiek moze tej głupiej babie wierzyć. We wszystkim co robi jest tak niewiarygodna. Teraz już liczy się dla niej tylko szum medialny i związany z tym obrót pieniężny wokół jej książki i jej historyjki. MASAKRA!

wercia5535

mnie dziwi wypowiedź sąsiadki z naprzeciwka, powiedziała coś w stylu "nie miałam wątpliwości, że ona tam mieszka, widziałam ją z okna" no kurde jej twarz była na kartonach z mlekiem, musiała wiedzieć, że rodzice jej szukają, czemu niby nie wezwała policji?

ocenił(a) film na 4
wercia5535

Dziwna historia . Mnie nie przekonuje jej wersja .

ocenił(a) film na 4
wercia5535

Czekam na wersje tego faceta. Poważnie. Ona mnie nie przekonała.
Ta radość ze sprzedaży...
Jaka przetrzymywana skoro drzwi nie były zamknięte, mogła wychodzić itd.

Zwyczajnie juz jej przeszła miłość i wiedząc, ze nie ma jak wrócić zrobiła szopkę wokół siebie. Bo jakby to wyglądało kiedy wraca do domu po 10 latach ot tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones