PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133925}

Shrek Forever

Shrek Forever After
6,6 162 345
ocen
6,6 10 1 162345
6,0 25
ocen krytyków
Shrek Forever
powrót do forum filmu Shrek Forever

Ta część mi się podobała, bo jest lepsza, niż cz.3 i nawiązuje klimatem do cz.1, ale ogromna dziura fabularna przeszkadza mi w jej oglądaniu.

Co się stało z księciem z bajki??!
Jest on ważną dla fabuły postacią, a tutaj w ogóle nie został uwzględniony !!

ocenił(a) film na 7
Dammoni

No jak to co? W "trójce" zwaliła się na niego wieża co oznacza, że została z niego krwawa miazga ;P

sebogothic

...
Wydarzenia z cz. IV przedstawiają alternatywną rzeczywistość w której nie było shreka, tak więc wieża nie mogła się na niego zawalić.

ocenił(a) film na 8
Dammoni

No właśnie o tym samym pomyślałam. W Shreku 4 cofamy sie znowu do jedynki, wiec teoretycznie Książę z bajki i jego mamusia zyją i mają się dobrze (bo wróżka zginęła w 2, a książe w 3). Teoretycznie nawet gdyby Shrek nie uratował Fiony, powinien to zrobic Książę z bajki (bo przecież książę tez dotarl do wieży, tylko po Shreku).
Co więc stalo się z nim i wrózką chrzestną? Przecież byli tak zdesperowani, żeby dostac tron. Czy Książe nie dotarl do wieży? A może sam Rumpel ich zlikwidował?
Rzeczywiście, spore niedopatrzenie ze strony scenarzystów.

negrita84

Książę z Bajki bez udziału Shreka i jego ekipy nie poradziłby sobie ze Smoczycą :P

ocenił(a) film na 7
negrita84

A po co miał ją ocalić skoro nie dostał by królestwa bo one już nie było Fiony ,a jej rodzice nie żyli.

ocenił(a) film na 8
Dammoni

Według mnie księcia z bajki i jego matki nie było w fabule, ponieważ ich plan przejęcia tronu (poślubienie Fiony przez księcia itd.) nie mógł wypalić gdy ten został już przejęty przez Rumpla.

ocenił(a) film na 6
martha14zabka

Ok Ale w takim razie jak wydostała się z tamtąd Fiona?

ocenił(a) film na 7
lorster

W filmie Fiona mówi, że wydostała się z wieży sama :) zwiała, bo miała dość czekania

Dammoni

Nie wiadomo też co się stało z Farquaadem

ocenił(a) film na 7
Dammoni

A po co On ? Co by wniósł do filmu ?

użytkownik usunięty
Dammoni

No niewiem czy ksiarze z bajki byl wazny, w pierwszej czesci go niebylo i sie obeszlo, jest tylko kolejnym czarnym charakterem ktorego mozna zmieniac w kazdej kolejnej czesci. Wpadli na pomysl na to zeby sie zemscil, wymyslili swietna historie i gra gitara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones