PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9567}

Siła magnum

Magnum Force
7,6 29 636
ocen
7,6 10 1 29636
6,6 8
ocen krytyków
Siła magnum
powrót do forum filmu Siła magnum

Filmy z Brudnym Harrym, to z pewnością solidne kino kryminalne, które uważane jest już za kultowe. Siła magnum jest drugą częścią filmu, a zarazem solidnym sequelem, może nawet dorównującym swojemu poprzednikowi. Przy dzisiejszych filmach sensacyjnych oprawianych w niezłe efekty mające przyciągnąc uwagę widza, "Siła magnum" i inne filmy z serii wypadają blado i dla wielu osób (szczególnie dla osób młodego pokolenia) są po prostu nudne.
Teraz, napewno odznaczjącymi się zaletami filmu są fantastyczny klimat, sukces filmu którym może sie poszczycić "mało jaki" film kryminalny, i oczywiście Clint Eastwood (dla którego zwróciłem uwagę na tą serie), który znakomicie wcielił się w postać Harry'ego Callahana, która do teraz imponuje poprzez swoją "twardość" wielu ludziom. O "Sile magnum" nie ma się co rozpisywać, jeśli komuś spodobała sie pierwszą część filmu "Brudny Harry" , albo jeśli ktoś lubi Clinta Eastwooda, bez zastanowienia powinien zobaczyć(jeśli tylko będzie miał okazje) ten film, jak i całą serie. Dla mnie osobiście, nie są to jakieś bardzo wybitne dzieła, ale zawsze gdy w telewizji pojawia się jakiś film z tej serii, nie ma mowy żebym go przepuścił.

użytkownik usunięty
Mejwen

Masz rację filmy z Eastwoodem są wykurwiście dobre a kto nie lubi
Brudnego Harrego lub Bezimiennego to jest to zwyczajny gnojek który nie dorósł do takiego zajebiście dobrego kina jakim są filmy z udziałem
Clinta E.

POZDRO_H_S_L

ocenił(a) film na 10

ja lubie ja lubie dorosłem........................ jestem wielki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones