PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 818
ocen
5,1 10 1 33818
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

Motyw z "pielęgniarkami"

użytkownik usunięty

W którymś momencie, ten Vincent trafia przywiązany do sali w której są te owładnięte morderczym
instynktem "pielęgniarki" które mordują tych dwóch typów w maskach przeciwgazowych.
Zauważyłem że one atakowały (i w ogóle się poruszały) tylko jeśli było wokół nich głośno. - a ten
motyw jest mi znany z jakiej gry, gdzie też trzeba było być cichym by nie zwrócić na siebie uwagi
żadnego (czy też konkretnego) potwora, ale nie za nic nie pamiętam w jakiej to grze już widziałem.

Wiem że to "zarąbiście dużo" szczegółów, jednak pamiętam tylko sam ten motyw, ktoś może kojarzy
gry w których też był ten motyw z potworami reagującymi na dźwięk?

ocenił(a) film na 5

Jedynie na myśl mi przychodzi Garrador z Resident Evil 4, który był oślepiony i reagował jedynie na dźwięki dookoła.

użytkownik usunięty
el_amigo

Gdyby chodziło o Resident Evil to bym się nie pytał właśnie :(

Bo właśnie "dzwoni mi w kościele" że w zupełnie innej grze spotkałem motyw z tego typu potworem, i za nic w świecie nie mogęsobie przypomnieć w jakiej.

ocenił(a) film na 2

Nie wiem pewnie chodzi Ci o The Last Of Us, tam były ślepe zagrzybione monstra, które reagowały na odgłosy.

ocenił(a) film na 2
SadoMisio

BTW, to była jedna z najgłupszych scen w tym i tak niezbyt mądrym filmie. Ludzie wrzucają "więźnia" między reagujące na odgłosy monstra i zachowują się przy jak dzieci w piaskownicy, how clever.

ocenił(a) film na 2

Half Life http://half-life.wikia.com/wiki/Tentacle

ocenił(a) film na 9

Ewentualnie Shibito z Forbidden Siren . One też reagowały na hałas. Są jeszcze potwory z : "Amnesi", kilka stworów z "Clive Baker Jericho".. dużo tego... Zombie z The walking Dead (kilka sytuacji było ;) ), Manekin z Sillent hill 2 .. Żebyś chociaż pamiętał jakiś konkretniejszy szczegół z gry, to bym ci bardziej mógł pomóc :)

użytkownik usunięty
Chmi3l

Coś mi świta że były też elementy skradanki.
tylko tyle.
Pech chciał że tylko "dzwoni mi w kościele" i nic więcej :/

No ale skoro do dzisiaj sobie nie przypomniałem (a przeglądałem gameplaye z tych gier na yt) to chyba już sobie dam spokój z tym tematem ;)

ocenił(a) film na 1

Może grałeś w Harrego Pottera? Wspaniała gra, jak i ten film :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones