PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 813
ocen
5,1 10 1 33813
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

ten film ma bardzo dobry klimat i ta oryginalna muza!!! cudo. a demony nigdzie nie widziałem tak
pomysłowo zrobionych demonów...w innych filmach demony robione są na jedno kopyto czyli takie
same straszne mordy a tu coś innego i bardzo mi to się podobało. film z klimacikiem i fajny pomysł,
nie był to prawdziwy horror ale ma to coś w sobie :)

ocenił(a) film na 8
kika001

Zgadzam się w całej rozciągłości z powyższą wypowiedzią. Coś zupełnie innego, demony nie są oklepane, twórca bardzo kreatywnie podszedł do tematu:-)

ocenił(a) film na 8
jula_filmweb

dokładnie tak :) ciesze się że w końcu demony zostały zrobione z takim a nie innym pomysłem super. fajnie że nie tylko mi się podobały :)

ocenił(a) film na 6
kika001

Demony faktycznie fajne, ale takie same jak i w pierwszej części filmu (co była o 'niebo' lepsza od tej części). Film mnie wcale nie zaskoczył, wręcz przeciwnie- był bardzo przewidywalny. A "zabicie" Alessy przytulasem... słodkie :o Tylko tyle o tym da się powiedzieć :) Daje 6 -tylko za pierwszą część Silent Hill i dobre wspomnienia :)

ocenił(a) film na 8
granger15

Każdy ma prawo do własnej opinii ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones