PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 454
oceny
7,4 10 1 268454
7,3 40
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Chciałbym przeczytać jakieś komiksy z serii Sin City, ale nie wiem co warto przeczytać? Są one łatwo
dostępne w Polsce, problemem jest jedynie cena (cała seria kosztuje łącznie 400-500 zł). Podajcie mi
te najlepsze, oraz takie które nie wymagają znajomości poprzednich części.

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Czesci jest siedem z czego 3 zostaly zekranizowane w pierwszej czesci: Trudne pozegnanie (Historia Marva), Ten Żolty Dran i Krwawa Jatka. Sa one wiernie przeniesione na ekran wiec jezeli nie chcesz wydawac pieniedzy a ogladales film0 to mozesz ominac te tytuly. Warto za to przeczytac Damulke warta grzechu bo mimo ze jest dobrze sfilmowana to komiks czyta sie duzo lepiej i wg mnie jest to zaraz po histori Marva najlepsza opowiesc z Miasta Grzechu. Warto tez przeczytac Girlsy, Gorzala i giwery. Najgorsza opowiesc wg mnie to Rodzinne Wartosci. Jedyny tom ktorego nie czytalem to Do piekla i z powrotem wiec sie nie wypowiadam na jego temat :) Komiksy mozna dostac w dobrych cenach na allegro.

nbartekn

Dzięki. Czy te tomy fabularnie są ze sobą jakoś ściśle powiązane? Konieczna jest znajomość popednich numerów?

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Niektore sa powiazne ale nie jakas wazna fabula tylko np postaciami, ale nie ma to wiekszego znaczenia ze zrozumieniem innych opowiadan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones