PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 441
ocen
7,4 10 1 268441
7,3 40
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Dla mnie Becky(Alexis Bledel) jest odjazdowa śliczniutka taka niewinna i słodka.
Piszcie która z dziewczyn wam podobała się najbardziej, chętnie poczytam o waszych wyborach.

ocenił(a) film na 7
Dave_o

dla mnie nancy czyli jessica alba :) mmm slodka :)

ocenił(a) film na 9
wuzeten

Dla mnie Shellie i Becky. Chociaż Nancy też niczego sobie:D

ocenił(a) film na 9
Dave_o

Ogólnie wszystkie panie byly ladne, a nawet wiecej niz ladne. Dla mnie niepodzielnie króluje Nancy Callahan (Jessica Alba). Jest po prostu boska i bosko sie porusza i ogólnie ma piekna buzke. Ale ogólnie to wszystkie mi sie podobaly. :)

ocenił(a) film na 8
Snake_bm

dla mnie pani ze sceny wstępnej (nie pamiętam nazwiska) no i Wendy/Goldie

Dave_o

Nancy (Jessica Alba) najładniejsza dziewczyna w całym filmie przynajmniej dla mnie :)

ocenił(a) film na 9
Dave_o

jasne, ze nancy callahan - jessica alba. malo oryginalnie, ale prawda jest taka, ze byla tam najładniejsza.

Dave_o

NANCY CALLAHAN :))) Bez dwóch zdań była najładniejsza, chociaż inne też niczego sobie :P

użytkownik usunięty
junior_2

Nancy ma ładne ciało ale za słodką buźke.Tak troche dziecinnie z twarzy wyglądała,ale na pewno jest ładna chociaż mnie w filmie bardziej zainteresiwała Shellie i Gail.Shellie oprócz urody miała fajny głos(i te jej "zachęcający" wyraz twarzy),a Gail to już w ogóle chodząca bomba.I piękna i pociągająco ostra:)

Dave_o

Zdecydowanie Shellie, jest śliczna... I wogóle ma fajną rolę

użytkownik usunięty
monoik

Oczywiście, że Nancy Callahan...Spójrzecie na scene jej sexownego tańca- majstersztyk!

ocenił(a) film na 9
Dave_o

Zdecydowanie Alexis Bledel jako Becky :) Ona jest jedną z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem po prostu przecudowna :)

ocenił(a) film na 8
Dave_o

Jessica Alba !! Zdecydowanie !! Niesamowita !! :)

ocenił(a) film na 9
Dave_o

Rosario Dawson jako Gail Była jak żyleta

ocenił(a) film na 10
Dave_o

Shelie

ocenił(a) film na 8
Dave_o

Brittany Murphy jak zawsze sliczna...

ocenił(a) film na 8
Dave_o

Gail i Shellie. Nikomu się nie podobała Goldie? (chyba, ze gdzieś ominęłam post).

ocenił(a) film na 7
Dave_o

Shellie i Nancy ;)

ocenił(a) film na 9
Dave_o

hmmmm... nie umiem wybrać ;-) każda ma w sobie to coś..

ocenił(a) film na 8
kusicielka1

Rosario Dawson (Gail) i Wendy (Goldie) ...Alba zbyt słodka jak dziecko...

użytkownik usunięty
Dave_o

Gail (Dawson), Shellie (Murphy), Becky (Bladel), Nancy (Alba), Dziewczyna z intro (Shelton)- żadna z nich nie miałaby najmniejszego problemu z owinięciem mnie sobie wokół palca. Są cudowne, zjawiskowe, nieziemskie, szałowe, słodkie, magnetyczne, przymiotników mi nie starczy, aby je opisać. Nie to, żeby bliźniaczki Goldie/Wendy były mało atrakcyjne, ale przy w/w wypadają niemal pospolicie :) Chyba nie podzielam gustu Marva :)

użytkownik usunięty

Pisząc Becky miałem na myśli Lucille (Gugino) :)

Miho:)

ocenił(a) film na 10
Dave_o

Gail

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones