PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1445}

Siostra Betty

Nurse Betty
6,2 5 054
oceny
6,2 10 1 5054
5,7 6
ocen krytyków
Siostra Betty
powrót do forum filmu Siostra Betty

Nie wiem czemu...

ocenił(a) film na 10

ale dla mnie ten film ma dużo z twórczości Tarantino i wielokrotnie szukałem jakiegokolwiek powiązania "Siostry Betty" z Quentin'em...

escariote

Tak. Mam tak samo ;p kiedys nawet myslalam, ze to film Tarantino i wciaz mialam w glowie, ze kiedys "trzeba" go obejrzec. Zrobilam to dopiero teraz, po kilku latach. Ale klimat, ktoego sie spodziewalam obejrzałam sobie w tym filmie :) Pozdro!

ocenił(a) film na 8
escariote

Coś w tym jest ! Jakoś nie pomyślałem sam w ten sposób, ale czułem chyba podobnie po obejrzeniu.

ocenił(a) film na 7
escariote

Skojarzenie bardzo trafne. Chyba chodzi o zderzenie dwu sztampowych motywów [świadek morderstwa ścigany przez zabójców i "wkroczenie" postaci do fabuły filmowej ("Purpurowa róża z Kairu", "Ucieczka z kina Wolność", "Bohater ostatniej akcji")] z nieszablonową postacią Betty (dziwne skutki szoku pourazowego) okraszone, jak w "Pulp Fiction", rozmownymi i dziwacznymi postaciami zabójców oraz zaskakującymi zwrotami akcji i "smaczkami" scenariuszowymi. Ten melanż rzeczywiście przypomina Tatantino czy ogólnie postmodernizm filmowy.

ocenił(a) film na 4
jak45

Ja tam nie widzę podobieństwa do stylu Tarrantino! Spodziewałem się czegoś lepszego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones