PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761330}
222
chce zobaczyć
Smok Diplodok
powrót do forum filmu Smok Diplodok

Wygląda jak Tabaluga, cały zielony, tylko uszy ma jak u słonia. Dlaczego dopiero jesienią w przyszłym roku? Zapowiada się ciekawie. Mało jest Polskich Animacji.

LukerGulson

Film jest na bazie komiksu który chyba jest starszy od Tabalugi, właściwie będzie to pierwszy pełnometrażowy polski film w 3D

Dubbingorozec

No w końcu tylko czemu u nas tak późno? My dopiero wchodzimy w fazę 3D w 2024 roku, a inne kraje to już dawno zaczęły robić bajki CGI.

LukerGulson

Nie wszystkie kraje zaczęły już dawno robić, niektóre zaczęły wcześniej a ich filmy w 3D są w bardzo tanim 3D więc prawdopodobnie polskie studia czekały aż będzie ich na coś takiego dobrze wyglądającego stać
Dużo wcześniejszych projektów polskich pełnometrażowych filmów w 3D anulowano

LukerGulson

Jeśli te inne kraje to Niemcy, Hiszpania czy Chiny, to lepiej nie robić z nich referencji, bo to najtańszy szit na rynku animacji. Wolę kolejny Pixarowy klon samego siebie, niż te filmy z budżetem sylwestrowej domówki.

Geohound

Słuchaj głąbie. My Polacy rzadko co robimy takie animacje do kin. Jedynie co zrobiliśmy to Jak Uratować Mamę co rzeczywiście shiftem połączenie 2d z 3D. Mam nadzieję że Smik Diplodok okaże się sukcesem. Dajcie szansę polskim bajkom. Tak szybko szybko zapowiedzieli Diplodoka a dopiero premiera będzie jesienią w tym roku.

LukerGulson

Ja też chciałbym Cię obrazić w pierwszym zdaniu, ale z Twoich następnych wynika, że nie potrafisz czytać (zwłaszcza ze zrozumieniem), więc szkoda trudu.

Dubbingorozec

Pierwsze raz słyszę o polskich komiksach o Smoku Diplodoku. Chyba za dużo się smerfów naczytałem.

LukerGulson

Zapewne Gargamel ci podwędził te komiksy. Dlatego nic o nich nie wiesz. Idź do jego zamku i mu je odbierz :) Pozdrawiam.

nostalgia_pl

Ale ja na serio nie czytam polskim komiksów. Tylko belgijskie ze smerfami. Poza tym zobaczyłem że te dwa komiksy pana Tadeusza Baranowskiego kosztują aż po 46 zł. A po co Gargamel miał chować takie komiksy w swoim zamku? Powiedz mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones