PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232995}

Spadaj!

Stick It
6,9 23 249
ocen
6,9 10 1 23249
Spadaj
powrót do forum filmu Spadaj!

Nie wiem czym ja się kierowałem wybierając ten film na wieczór do obejrzenia... Chyba samymi pozytywnymi komentarzami 18-letnich dziuń. Daje 3 naciągane z 1. Lepszy film nakręcić można telefonem 0,3Mpix przez firanke.

ocenił(a) film na 10
Lechu1777

Super ;) No to Lechu1777 czekamy na Twój lepszy film nakręcony telefonem 0,3 Mpix przez firankę na pewno dostanie wysoką ocenę :) 1 naciągane z 0 :)


Pozdrawiam :)

Lechu1777

kiedy premiera?

ocenił(a) film na 9
5476

Teraz sie skonczylo na tvp1

ocenił(a) film na 6
Lechu1777

Ehmm, ja tam mam 13 lat i też mi się nie podobał...

ocenił(a) film na 3
Lechu1777

Zgadzam się! Pomysł ogólnie jest dobry ,ale gra aktorska marna. Główna aktorka miała być zbuntowana/śmieszna a wyszła żałośnie chwilami była denerwująca jak robiła te głupie miny jakby miała coś nie tak z głową. Inne dziewczyny też wypadły słabo.Oprócz tego ,że są dobrze wygimnastykowane niczym więcej nie przyciągnęły uwagi. To niby dramat/komedia - sorry nie widzę tu żadnego dramatu a jako komedia słaby! Chcecie zobaczyć zbuntowaną nastolatkę obejrzyjcie sobie film 'Fish Tank'' - podobna historia : zbuntowana dziewczyna, marzenia i jest zarówno śmiesznie jak i dramatycznie! A gra aktorska po prostu rewelacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones