PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 986
ocen
5,2 10 1 8986
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

Przeczytałem na box office że film zarobił marne 6 mln$ w pierwszy dzień otwarcia (dla przykładu "Iron Man" zarobił w 1 dzień 35 mln $). Nie oceniam filmu bo go nie widziałem, ale sądząc po słabych wynikach finansowych, nie nastawiam się na wielkie kino.....................................

Indy85

A od kiedy imponujące wyniki finansowe są gwarantem jakości filmu?

Indy85

Bo trzeba miec lekko nafajdane w glowce, zeby robic ekranizacje anime z zywymi aktorami. Tego sie po prostu nie da zrobic. Swego czasu bylo bardzo duzo podejsc do tego tematu, ale zadne nie wypalilo.

Jones

Jak dla mnie ekranizacja "Fist of the North Star" wyszła całkiem nieźle. Szkoda tylko, że tak złagodzili brutalne sceny będące swoistą wizytówką anime.

eneye

Chyba zartujesz? Przeciez ten film to kit i tandeta... o aktorstwie, to szkoda nawet wspominac...

Jones

Wszystko jak zwykle kwestia gustu. Dla jednych Harry Potter to kultowy film, a dla innych płaska jak deska tandeta dla kretynów. Każdy lubi co innego, ja zwykle staram się w każdym filmie znaleźć coś dobrego i nigdy nie zrzucam ich zupełnie do rynsztoka.

Indy85

Film zbiera miażdżące recenzje. Zarówno od widzów jak i krytyków. Także w przypadku "Speed Racera" słabe wyniki finansowe zwiastują słaby film.

Indy85

jeśli mowa o ekranizacjach anime to niedługo szykuje się aktorski Dragonball.film ten może byc pierwszym udanym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones