PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 992
oceny
7,2 10 1 157992
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Nie tak dawno w internecie pojawiło się oficjalne logo filmu Captain America: Civil War. Wygląda ono tak:
http://i.imgur.com/HhGVyIQ.png
Sądząc po układzie graficznym, słowa "Civil War" mają tu na swój sposób większe znaczenie niż sam tytułowy bohater. Według opinii internautów, może to oznaczać, że Wojna Domowa rozciągnie się nie na jeden, a nawet trzy filmy! Wśród tych filmów prawdopodobnie znajdzie się Spiderman. Jak sądzicie, czy jest to prawdopodobne, czy jest to dobry pomysł (mi się osobiście podoba) i jak wobec tego wyglądałby zarys fabuły?

Gazor090

Jeśli tak to jaki film oprócz tego i Spideya będzie toczył się w czasie wojny domowej

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Prawdopodobnie Black Panther, jest to ważna postać w CW. Raczej w Dr.Strange'u pominą wojnę domową, skupią się na bohaterze. Spiderman sporo by na tym zyskał, poprzez wprowadzenie Iron Spidera i wątpliwości związanych z ujawnieniem tożsamości ten film odróżniałby się od poprzednich odsłon.

Gazor090

Może Ragnarok,Avengers infinity war?

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Thor raczej nie, myślę, że w ogóle go nie będzie w Civil War, a w Infinity War być może zwaśnione drużyny znów się połączą w obliczu nowego, potężnego wroga...

Gazor090

Czyli Thanosa, oczywiście, że tak będzie, inaczej sensu nie będzie

ocenił(a) film na 8
juchacz17

No dzięki wiesz, zepsułeś taką fajną aurę tajemniczości :)

Gazor090

SPOOOOOOILER!!!! .Spoko, ale spójrz na to logicznie, Robert Downey Jr. i Chris Evans, mają umowę na jeszcze kilka filmów, więc tutaj rodzi się wniosek, że żaden z nich nie zginie.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Evans ma umowę na chyba jeszcze 4 filmy? Po kolei:
- Captain America: Civil War - chyba oczywiste...
- Dr. Strange - może pojawi się gościnnie? Ale bardziej prawdopodobny jest jego występ w kolejnych filmach czyli...
- Spiderman - Wspomniana już kontynuacja wojny domowej.
- Black Panther - Jak wyżej. Będą to małe występy, coś jak Falcon w Ant-Manie.

Pozostałe dwa występy to Avengers: IW p.1 i p.2. Chyba, że rzeczywiście zginie...

Gazor090

No w sumie, byłoby to trochę logiczne, Thanos to jednak bardzo potężna istota, więc każdego członka Avengersów, mógłby poskładać pojedynczo, więc ktoś może umrzeć

Gazor090

Z tego co mówili pokarze się albo w civil war albo w dr.strenge

ocenił(a) film na 7
Gazor090

I to jest ciekawa teoria - masz jakieś źródło tych opinii internautów?

ocenił(a) film na 8
Yoschan

Gdzieś to zgubiłem, jak znajdę źródło to wyślę link.

ocenił(a) film na 8
Yoschan

Proponuję przeszukiwać internet pod hasłem "Civil War logo" i patrzeć w komentarze. Powinno gdzieś być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones