PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 880
ocen
5,2 10 1 48880
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Rozczarowanie

użytkownik usunięty

Z przykrością stwierdzam, iż ten film mnie bardzo zawiódł.. Pokładałam większe nadzieje
przed obejrzeniem. Rozczarowanie na całej linii...
Nielogiczne wątki, które nie zostały wyjaśnione, co psuło ogólną wymowę filmu.
Może, gdyby poświęcono czas na szczegółowe umotywowanie pewnych wątków, a nie
pokazywanie jak pani Binoche myje ręce, czy otwiera butelkę z winem itp. sceny, które wręcz
męczyły ( z racji tego, że były żmudne, mozolne, trwały za długo i kompletnie nic nie
wprowadzały do fabuły ) - film by był interesujący, a tak? Ludzie wychodzili przed upływem 1 h.
Przykre.

Jedyne, co w tym filmie na + to gra Pani Joanny Kulig, która zapowiada się obiecującą
aktorką.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam sie w 100% żadnych konkretnych wniosków, brak jednoznacznego przesłania no i marny zwrot akcji. Zwiastun pokazał wszystko, co najlepsze... i nic poza tym.

http://www.mowimyjak.pl/kultura/film/sponsoring-o-czym-jest-najnowszy-film-magor zaty-szumowskiej,98_38220.html
natrafilismy na fajną opinię
coś jest w tym filmie fajnego,
fabuła żałosna, ale myslę, że jednak warto obejrzec

użytkownik usunięty
ongis

Film może i ambitny, ale miał być, niestety coś nie wyszło. Moje zdanie jest takie jak wyżej, gdyby poświęcili więcej czasu na szczegóły, które dawałyby właśnie "do myślenia" na wielu płaszczyznach, jak to jest napisane w tej recenzji to film mógłby być naprawdę hitem, a tak - skończyło się tylko na rozgłosie dzięki pani Binoche i właśnie tym ambitniejszym wątku, z jednym wyjątkiem - tak miało być, ale nie wyszło w efekcie końcowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones