PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33418}

Spun

7,0 7 546
ocen
7,0 10 1 7546
4,7 3
oceny krytyków
Spun
powrót do forum filmu Spun

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do filmu, ale nie ukrywam, że bardzo się rozczarowałam. Przecierpiałam i obejrzałam film do końca, ale uważam to była strata czasu. Nie polecam!

ocenił(a) film na 7
heartduszko

Ten film nie miał być podobny do "Requiem dla snu" i nie jest do niego podobny,na szczęście."Spun" opowiada o zupełnie innym środowisku ćpunów, nie moralizuje tak nachalnie i naiwnie jak "Requiem dla snu".

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Ten film miał być podobny do Requiem i nawet specjalnie się z tym nie kryje (vide montaż w scenach ćpania). Na szczęście jest o niebo lepszy, hehe

ocenił(a) film na 7
stonedfish

tylko pod względem wizualnym, a nie w samych założeniach

ocenił(a) film na 7
vince25xx

...jest podobny

ocenił(a) film na 9
stonedfish

Pod wzgledem wizualnym musial byc tu taki montaz, bo tak wyglada swiat na mefie, jak w tym montazu. W Requiem byl to zabieg czysto stylistyczny. I jest ten mozntaz i to wg Ceibie dowod, ze mialbyc podobny do Reqiuem? Reqiem to dosc nieprawdziwa bajka, ten film jest wrecz naturalistyczny.

ocenił(a) film na 3
heartduszko

Potwierdzam - film bardzo wtórny, pozbawiony klimatu, a przez co nudny. Twórcy chcieli chyba jak najtańszym kosztem, bez wysiłku zarobić szybko pieniądze wypuszczając słabą kopię "Requiem dla snu" z elementami "Human traffic" - niestety wyszło słabo...
3/10

ocenił(a) film na 8
heartduszko

to wypij drinka...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
vince25xx

Film bez klimatu ??
Jak wyłączyłem "Spun'a" to powróciłem do rzeczywistości! Film jak najbardziej miał swój klimat.

heartduszko

co za bzdura, polecam najpierw praktykę albo przynajmniej lekturę a potem ocenę klimatu filmu.

użytkownik usunięty
heartduszko

Może byłaś z góry nastawiona na coś zupełnie innego? Ciekaw jestem cóż Cię serduszko tak rozczarowało?To Twoja opinia, ale "1" dla "Spun"?!Kreacja Rourke czy Robertsa, to mistrzostwo świata. w "Spun" nie znalazłem żadnych słabych punktów. Aktorstwo bez zarzutu, zdjęcia fantastyczne, świetna muzyka np. covery: IM "The Number ..." czy PB "Love is a Battlefield" w wykonaniu Djali Zwan...Kwestia gustu - dla mnie równie dobre jak nie lepsze niż oryginalne wykonania. No, ale to moja opinia. A może - po 4 latach - ponownie oglądniesz ten film i coś tam odkryjesz.... kto wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones