PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462549}

Siódmy syn

Seventh Son
5,6 49 952
oceny
5,6 10 1 49952
3,9 9
ocen krytyków
Siódmy syn
powrót do forum filmu Siódmy syn

...cały rok ze stycznia 2014 na 6 lutego 2015?
Jest to efekt przejęcia Legendary Pictures przez Universal. Wcześniej "Stracharz" powstawał dla
Warner Bros.
Piep....a polityka finansowa!

użytkownik usunięty
supnopl

Przecież ten film to shit się zapowiada ... na poziomie " Percy Jackson "
kto na ten syf pujdzie ?>

1. "PÓJDZIE*".
2. Kwestia gustu.
3.Na pewno znajdą się chętni.

supnopl

A ja uwazam ze film moze byc dobry....ale paranoja ze juz jest jest zwiastun i wszystko wyglada jakby film niedlugo mial wejsc do kin a jeszcze rok trzeba czekac.....bez sensu

ziger

Film moze byc fajny bo oglądałem zapowiedź

Również uważam że może być dobry. Fabuła może nie jest zbyt oryginalna, przynajmniej sądząc po opisie z FW), co nie znaczy że cały film będzie do kitu. Poza tym zwiastun wygląda świetnie. Puściłem go też swojemu kumplowi, również stwierdził że film może być genialny. Także co kto lubi.

supnopl

Nikt nikogo nie przejął tylko umowa dystrybucyjna skończyła się z Warner Bros a nową podpisali na 5 lat z Universal.

kom4rek

I dlatego przesuneli date pemery

krzyk3

Ja uważam że seria ma potencjał(czytam książki,zacząłem 4),tylko trzeba film zrobić porządnie,bo casting i zwiastun nie mają absolutnie nic wspólnego z pierwowzorem(30 letni Barnes na Toma mnie rozwalił).No gdzie używają mieczy,smoków też nie kojarzę.Jedyna rzecz wspólna z książkami to imiona bohaterów.Nie chcę by to skończyło jak Percy Jackson,którego czytałem i miałem nieszczęście widzieć(2 część jest lepsza od gównianej 1).Chciałbym zobaczyć dobrą adaptację powieści SF dla młodzieży,której ekranizacje leżą od kilku lat(biedny Eragon i Ender).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones