PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9944}

System

The Net
6,7 16 381
ocen
6,7 10 1 16381
5,2 4
oceny krytyków
System
powrót do forum filmu System

Mam 2 pomysly na temat calej akcji filmu. Nie wiem, czy ide dobrym tropem:
1. Wszystko jak pokazane, Angela jest hakerka, dyskietka, sciganie, zmiana tozsamosci. Wiadomo, ale:
2. Tak mi cos przez mysl przeszlo z uwagi na to, ze jej mama miala alzheimera, czy to nie jest tak, ze sobie wszystko w glowce uroila, bo mogla miec tez albo jakas demencje, albo schizofrenie. Nie bez powodu jest tam watek chorej na umysle mamy. Przeciez mogla odziedziczyc to po niej. We filmie nikt nie zauwaza przeciez tego faceta, ktory ja sciga. Tak samo w pracy, przechadza sie po tej sali miedzy komputerami nikt jej nie widzi.
Tak mi sie tylko wyobrazilo. To tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 7
malgoskalato

w tak młodym wieku nie można mieć teoretycznie Alzheimera, co pokazane jest w filmie 'Still Alice' z Julianne Moore, która jest koło 50tki i dopiero zaczyna mieć objawy co jest fenomenem w tak młodym wieku. Motyw z chorą mamą wynika z tego, że nikt nie mógł potwierdzić jej tożsamości, pracowała cały czas z domu, z nikim się nie widywała, a ci którzy ją znali to zginęli. Została jedynie jej mama, która i tak nic nie pamięta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones