PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9944}

System

The Net
6,7 16 381
ocen
6,7 10 1 16381
5,2 4
oceny krytyków
System
powrót do forum filmu System

Obejrzałam ten film jako brzdąc, ale kilka urywków z filmu pamiętałam aż do teraz. Wczoraj mogłam porównać swoje wspomnienia z całym filmem jako takim.
Umówmy się: rewelacyjny na pewno nie jest. "System" trochę się zestarzał, przy dzisiejszej powszechności komputerów, dużo nowszych, przy ogromnie hakerskich możliwości, film z panną Bullock nieco traci, zwłaszcza jesli chodzi o klimat zagrożenia, bez wątpienia keidyś jego wielki plus. To, co wieki temu zapamiętałam, było przerażającą wizją stracenia tożsamości przez główną bohaterkę, która miota się w nowej rzeczywistości. Bullock nie zagrała wybitnie, ale też nie słabo. Ot, i rola.
I, co wazne, to nie jest thriller. Raczej sensacja. Thriller powinien mieć więcej dawki napięcia i klimatu.

ocenił(a) film na 9
No_5

Dla mnie bylo tam wlasnie napiecie - wynikajace z konfrontacji z sytuacja,w ktorej traci sie wlasna tozsamosc - i klimat - zagrozenia ze strony technologii. :)

No_5

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones