PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1139}
4,2 11 460
ocen
4,2 10 1 11460
4,2 19
ocen krytyków
Szamanka
powrót do forum filmu Szamanka

Dzieło sztuki.

ocenił(a) film na 10

Kmiotki z Kozich Wólek, nie komentujcie geniusza, bo tylko pogłębiacie swoją deprechę :)

użytkownik usunięty
taxipompey

zatem skoro jesteś znawcą ręki geniusza, to oświeć mnie prosty lud: jakież to wartości niesie za sobą ten dramatycznie słaby obraz. Czekam niecierpliwie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

dopóty dzban wodę niesie, dopóki mu się ucho nie urwie

ocenił(a) film na 10

Jeżeli słyszałeś o słowie "trans", to określa ono to, co zagrała Petry.

użytkownik usunięty
taxipompey

Nie wiem za bardzo, o co Ci chodzi ale no tak: w końcu jesteś znawcą, mającym w zwyczaju uważać większość ludzi mających inny punkt widzenia i postrzegania za bezguścia. Odnośnie Petry natomiast uważam, że jako debiutant zagrała rewelacyjnie. Co niestety nie uratowało tego filmu przed totalną zagładąjską niewątpliwie jest ten film.

ocenił(a) film na 10

Lubię ten film, jego motorykę, wizję i terapię szokową, mimo banału zakończenia, ergo pożerania mózgu łyżeczką. Nie rozumiem twojej ostatniej kwestii o zagładzie.

użytkownik usunięty
taxipompey

mnie ten film załamał. Zagłada to dla mnie koniec świata - jeśli taki film ujrzał światło dzienne. Ale na szczęście końca świata nie było, i po tym filmie Polskie kino zdołało wyprodukować jeszcze parę dobrych i bardzo dobrych obrazów :)

użytkownik usunięty
taxipompey

mimo tego jestem w szoku że można temu obrazowi dać 10. Rozumiem, że ludzie zachwycają się nad różnymi powiedzmy oryginalnymi aspektami czy częściami sztuki (obraz, rzeźba czy kino) ale ten film.. Ehhhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones