PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 563
oceny
7,0 10 1 93563
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

piękny film , mądry , poruszający i chwilami trzyma w napięciu . Czy ktoś może poleca jakieś
podobne filmy ?

ocenił(a) film na 9
dominik4

wszystkie adaptacje powieści Sparksa na pewno będą zachowane w tym klimacie :)

dominik4

Tutaj masz całą listę: http://www.filmypodobnedo.pl/Szczesciarz/

ocenił(a) film na 3
dominik4

ARCYDZIEŁO?!?!?!? Rozumiem, że w zależności od upodobań i gustu może się ocena nieco różnić, ale ARCYDZIEŁO??
To żart?

ocenił(a) film na 8
berni_

Każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego też istnieje ten portal i możliwość dzielenia się z ludźmi swoimi wrażeniami.

berni_

Moim zdaniem duże znaczenie ma wiek widza.

ocenił(a) film na 3
_eFFcia_

A mogę wiedzieć ile masz lat? ;)

berni_

A jakie to ma znaczenie? Ja tego filmu nie oglądałam, ani nie oceniałam:)

ocenił(a) film na 3
_eFFcia_

Dla mnie znaczenia nie ma, ale za to Ty jak się wypowiadasz na jakiś temat, to chyba powinnaś wiedzieć co piszesz i w jakim celu. Wiedzieć to, że ktoś ma prawo odpowiedzieć na Twoją wypowiedź.
Moim zdaniem wiek nie ma tu nic do rzeczy, a do tego w pierwszym swoim poście w tym wątku napisałem wyraźnie że ocena się może trochę różnić. Chociażby ze względu na wiek. Ale nie o 7 ocen.

berni_

Chyba sobie trochę przeczysz. Piszesz, że wiek nie ma tu nic do rzeczy, a w następnym zdaniu "chociażby ze względu na wiek". A ja wiem, co piszę i po co: uważam, że jest istotne, w jakim wieku jest widz, ponieważ to, co jest super dla dwunastolatka, mnie nudzi, ale kiedy byłam w jego wieku, też mnie bawiło.

ocenił(a) film na 7
_eFFcia_

popieram, wiek ma ogromne znaczenie przy ocenie filmu. arcydzieło na pewno to nie jest, ale rozumiem, że film może się podobać (głównie młodym kobietom)

ocenił(a) film na 8
dominik4

No arcydzieło to nie jest, ale film dobry i miło się go ogląda :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/szczesciarz-lucky-one.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones