PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9959}

Szczęki 2

Jaws 2
6,3 23 775
ocen
6,3 10 1 23775
6,0 7
ocen krytyków
Szczęki 2
powrót do forum filmu Szczęki 2

L I P A! (spoiler)

ocenił(a) film na 2

Wiecej krzykow,niz tekstu. Az mnie glowa rozbolala. No i te zakonczenie zajebiste...Rozumiem,ze syn Martina spedzil reszte zycia w latarni morskiej,a on sam z jego syna przyjaciolmi wiodl sobie reszte zycia na skamienialej wyspie,tak? pfff. Lipa!

ocenił(a) film na 8
stanlej83

A kto Ci powiedział, że spędzili tam resztę życia?

Ceglas

A kto ci powiedzial ze nie

ocenił(a) film na 8
mike_hellboy

Dobre:) Mimo wszystko wypadałoby pewne rzeczy przemyśleć logicznie. Nie wiem czy niektórzy są tacy krótkowzroczni, czy po prostu się przekomarzają. Chyba nie wszystko musisz mieć dobitnie pokazane na ekranie i pewne rzeczy zostają w domyśle. Zresztą w tym przypadku to raczej oczywiste, że prędzej czy później dołączyła pomoc.

stanlej83

Nie wiem co za film oglądałeś, ale na pewno to nie była dwójka!

ocenił(a) film na 4
stanlej83

hahaha jaki tekst. no tak, bo oczywiście połowa miasta, wraz z jego żoną i policją nie wiedzieli, że są tam uwięzieni i nie przypłynęli po nich XD

ocenił(a) film na 8
Skylar91

Przecież wiadomo, że prędzej czy później ich znaleźli. Bardzo dobra kontynuacja, a ta dziewczyna piszcząca do samego końca była bardzo wiarygodna, tworzyła świetne napięcie. Każda laska w takiej sytuacji miała by atak histerii, z resztą ja pewnie też:)

ocenił(a) film na 4
dawid2385

Ale dlaczego tłumaczysz to mnie, zamiast autorowi tematu, który jako jedyny posługuje się bardzo dziwną logiką?

ocenił(a) film na 8
Skylar91

Sorki, wrzuciłem odpowiedz pod ostatni post i tak wyszło:)

stanlej83

Twoje myślenie jest LIPA! Co za koleś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones