PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716123}

Chwała bohaterom

Thank You for Your Service
6,6 2 891
ocen
6,6 10 1 2891
Chwała bohaterom
powrót do forum filmu Chwała bohaterom

zygnalem

ocenił(a) film na 1

:o swiat sie konczy ten film to jaby zrobic film gloryfikujacy jednostki SS przed 41 lub dywizje NKWD! wszysyc to zbrodzniarze wojenni i powinni byc osadzeni i za te wymordowanie setek tysiecy ludzi skazani na smierc

ocenił(a) film na 8
MakoR

Jesteś pierwszą osobą która zmusiła mnie do napisania komentarza na tym serwisie, pomimo kilku lat tutaj spędzonych. Na 100% odbije się to jak od ściany i pewnie trochę tego pożałuję, ale...
1. Powiedz to któremuś żołnierzowi, który był na misjach prosto w twarz.
2. Jeszcze będziesz (odpukać) w pierwszym szeregu do dziękowania im kiedyś za ich służbę i uratowanie twojego niewdzięcznego tyłka.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
deli116

1 chetnie ale generalnei nie zadaje sie z patola to nie mam okazji. raz tylko spotkalem kolege z podsawowoki co sie zglosil na misje (z 10 lat temu) to szczerze mowil ze ma w dupie wszsytkko a jedzie tam tylko zeby latwo zarobic duza kase. teraz juz ma brytyjski paszport i siedzi w uk.
2 nie zamierzam ani wstepowac do isis/al kaidy/pkk/sdf/hts ani zmieniac obywatelstwa na izraelskie lub saudyjskie wiec nigdy nie bedzie okazji aby ci zbrodniarze mnie ratowali jako ze nie jestem jednym z nich.

MakoR

Generalnie ludzi nie ocenia się jedną miarą, mówiąc "zbrodniarze" na ogół żołnierzy, nazywasz zbrodniarzami np. broniących Westerplatte bohaterów, w końcu też "zabijali". Tacy jak w filmie powyżej wykonywali rozkazy, bronili siebie nawzajem, choć dobrze wiedzieli, że ich służba w Afganistanie czy Iraku nie ma na celu obronę ludności, ale wydobycie ropy.

ocenił(a) film na 1
Zmok12

jestes chory skoro wojna obronna przed inwazja zbrodniczego systemu to to samo co nielegalna inwazja jako zolnierz zbrodniczego systemu jak to bylo z nielegalnymi inwazjami na syrie, irak, afganistan itp.

MakoR

Wybacz, jeśli stosy przeczytanych przeze mnie encyklopedii i setki stron internetowych kłamały co do tego, że USA wypowiadało wojnę z każdymi z tych krajów, które wymieniłeś. Muszę być wyraźnie chory, może nie umiem czytać. Żołnierz zbrodniczego systemu? Tak samo można powiedzieć na Husarzy, Aliantów, którzy wyrzynali ludność Niemiec w czasie II wojny światowej.

ocenił(a) film na 1
Zmok12

ahhaha, to czym niby sa bombardowania, zestrezliwania samolotow, nielegale wktoczenie i okupacja tysiacami zolnierzy, mordowanie tysiecy nie tylko zolnierzy ale cywilow? jesli z premedytacja wystrzelenie rakiety w dzieci to nie zbrodnia to w takim razie zbrodnie nie istnieja a jesli bombardowanie setek zolnierzy, calych miast oraz wkroczenie pojazdami i odmawanie opuszczenia rzadowi to nie wojna to i tez wojna nie istnieje

MakoR

Celem moim nie jest usprawiedliwienie amerykańskiego rządu, który decydował o każdym kroku żołnierza amerykańskiego na ziemi obcej, typu w Afganistanie. Celem mojej wypowiedzi jest obrona wszystkich żołnierzy, którzy wypełniają słowa przysięgi. Wystrzelenie rakiety w dzieci to wina nie żołnierzy, ale władzy. Ale widzę, że mój rozmówca chyba nie do końca pojmuje swoje wypowiedzi, nie mówiąc już o moich. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
Zmok12

jasne, to ze to sa ochotnicy pominmy. zolnierze tylko wypelniaja rozkazy mordujac z premedytacja cywilow, jencow oraz gwalcac, szabrujac i torturujac oczywiscie bedac tam nielegalnie jako agresor i okupant. moze ci co sluzyli w SD/SS i NKWD to tez tylko rozkazy wykonywali i sa niewinni?

Zmok12

bredzisz czlkowieku i jak najpredzej zejdz na ziemie

MakoR

J. polski "trudna rzecz" ty skończyłeś jasak edukacje, bo ortografia i składnia u ciebie, jak u dziecka przed 1szą klasą SP.

master_of_vinyl_donuts

Właśnie klaudia, język polski trudna rzecz. A czy ty "skończyłaś jasak edukacje"? :D

adlerxx

Co maluszku, dlugo nie wytrzymałeś ze swoja chorobą na mnie , musiałeś spuścić trochę jadku, bo inaczej czujesz sie samotny ? Przed walentynkami zabrakło ci czułości. Ilekroć cos napiszesz, robisz mi dzień :)

master_of_vinyl_donuts

"musiałeś spuścić trochę jadku"
Klaudia bredzisz jak zwykle, zaczepiasz gościa złośliwie, wytykając mu nieznajomość języka polskiego, a przy okazji samemu niemiłosiernie go kalecząc

adlerxx

Człowieku marnej egzystencji, przecież ty musiałeś mnie zaczepić, bo już nie wytrzymywales z tęsknoty. Detox ci sie skonczyl, byles na glodzie mojej uwagi ? haha. To ja ciebie zaczepiam, czy odwrotnie ? Jestes tak do bólu przewidywalny, ze zawsze mam z ciebie ubaw, tańczysz jak ci zagram obłąkany samotniku.
Jak ja kaleczę polski, to ty go zarzynasz, niewolniku moich wypowiedzi :D

master_of_vinyl_donuts

"Ilekroć cos napiszesz, robisz mi dzień" No klauduniu, więc się w końcu doczekałaś, I made your day. Widocznie moje zwracanie ci uwagi sprawia ci przyjemność. Heh.
Poza tym napisałem, że zaczepiłaś złośliwie gościa, a nie mnie. Gdzie ja piszę, że ty mnie zaczepiasz? Mistrzu mowy ojczystej "jasak edukacje" hahaha.

adlerxx

Masz cos z pomyślunkiem, bo z tego co napisałem wynika jasno, ze specjalnie swoimi wpisami prowokujesz zaczepienie mnie, takie sa fakty.
Wiem, ze jutro walentynki, a ty jestes bardzo samotny i w ten sposob próbujesz zwrócić moją uwage na siebie, ale sorry, pomyliłeś adresy, ja nie podzielam twoich homo zainteresowań, ale w sumie rozumiem, ze czujesz sie bardzo samotny i w ten sposob chciałeś okazas swoje uczucie do mnie. A tak na serio to przestań mnie obłąkańcu w tak prostacki sposób podrywać, bo to aż żal sie robi ciebie biedaku :)

master_of_vinyl_donuts

Znowu snujesz klaudia jakieś deliryczne fantazje. Idź spać dziewczynko mała, bo jutro do szkółki :D:D:D

adlerxx

Biedaku, przecież to ty ciagle mnie podrywasz, jestes taki samotny, biedny, hahha ale żałosne. To ja doc iebie pisze, no jak jest realnie. NIe wytrzymałeś beze mnie nawet 2 tyg, nie podrywaj mnie biedaku.

MakoR

Mając znajomego borykającego się z PTSD jestem w stanie tylko splunąć na twoje wypociny.
Błędów ortograficznych u ciebie co niemiara, a Inwazja na Afganistan nie była nielegalna ty gamoniu.
Miała na celu wspomóc legalny rząd w walce z bojówkami talibów, które terroryzowały ludność cywilną i przejęły Kabul siłą.
Wróć do książek albo idź sobie na protestacje ANTIFY gdzie chodzą ludzie równie tępi co ty.

ocenił(a) film na 1
portalowieczportala

Matole, przeciez usa wspieralo nie tylko Talibow ale i Al Kaide, ISIS, Czerwonych Kherow i NKWD. Najgorsi terrorsyci to wlasnie USA i niestety 3RP do nich dolaczyla :/ Doedukuj sie. Mniej TVN i CNN turdzie.
Inwazja nie byla zatwierdzona przez Rada Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych zatem byla calkowicie nielegalna.

MakoR

Co jak co ale racja... juesejce wspierają te ugrupowania aby siać strach wśród swoich obywateli bo "jak na nas nie zagłosujecie to przyjdzie al-kaido^isiso coś was zje" przeca gdyby naprawdę chcieli ich dopaść to by zrobili to w sekund pięć ale wtedy stracili by swojego "straszaka" wielkie państwa zawsze się wysługują mniejszymi takimi jak prowincja polsza. Mmmmeryka może w wielu sprawach sobie podać rękę z ruskimi czy tymi z reichu bo podobne zbrodnie popełniali... choćby w Wietnamie ale jak ktoś słusznie kiedyś powiedział: niemcy wpadli bo swoje zbrodnie skrupulatnie zapisywali w papierach, a amerykanie nie.

ocenił(a) film na 1
portalowieczportala

Co do antify to akurat usa wspiera ta patole, zwlaszcza poprzez tak zwane sdf/pkk/ypg.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MakoR

od UW i aktualnego PO rozpocząć... czyli nie Amerykanów tylko syjonistów

markin

Ja prdl, niezłe dragi!

" Antifa to żydowskie bojówki komunistyczne, które są wspierane prze głównie międzynarodowy syjonizm."

Nie. Antifa, drogi fanie teorii spiskowych, to antyfaszyści. Przeszkadzają:
a) faszystom
b) żartuję, nie ma b), tylko faszystom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shadow87

To mi powiedziałeś. Czasem mnie zastanawiają rodziny, w których ten styl wypowiedzi uchodzi za rozsądny. :)

markin

A kto to Atylla? Myślę, że jeśli Twoja wiedza historyczna załamuje się, zanim się jeszcze zacznie, masz duże szanse błądzić.

I tak trudno powiedzieć, żeby świat był stworzony według jakiejkolwiek koncepcji. Niektórym osobom udało się sporo zniszczyć, przyczynić do śmierci wielu ludzi. Nazywanie ich wielkimi dlatego, że byli bardziej prymitywni od otoczenia, to właśnie błądzenie. :)

markin

Unikałbym pisania o książce napisanej przez pedofilów i bandytów w chrześcijańskim kręgu kulturowym. Maryja w momencie zwiastowania miała lat 12 lub 14, a Watykan jeszcze w tym stuleciu dopuszczał seks z dwunastolatką. :)

Możesz mieć proces o obrazę uczuć religijnych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MakoR

poza z a nie rz to zgoda, a stara prawda że historię (a nawet i teraźniejszość) piszą zwycięzcy się sprawdza. Doskonały przykład to etykietki "demokrata" lub "tyran/reżim", które USA rozdaje bez żadnych kryteriów (poza swoim i bratniego narodu).

poza tym - Wg prawa międzynarodowego G W Bush powinien mieć Norymbergę za Irak:) ale co tam, wystarczy się wytłumaczyć "pomyłką" wywiadu, czyli opieraniem się na JEDNYM informatorze, którego bredni nikt inny nie potwierdził i żyje się dalej w spokoju :)

użytkownik usunięty
MakoR

Ok, ładnie pięknie, ale warto to obejrzeć czy lepiej z łapy dać?

MakoR

MakoR
Dobrze powiedziane! Trepy tu obecne gdy nie mają argumentów walą w ortografię. Stary numer. Co do filmu - te byty nie widzą nawet, że w obliczu porażki propagandowej USA w misjach puściły w świat jak pierd z dupy stertę filmowego badziewia wojennego co by utulić w bólu amerykańskie matki po ciężkiej stracie syneczków. Jakim trzeba być tłukiem, żeby tego nie widzieć i jeszcze porównywać ich zbrodnie z walką wyzwoleńczą IIWŚ. Niestety w analu wspiera ich każda stacja TV + większość prasy i radia.
"1984 Orwella to fikcja, nie pieprzona instrukcja obsługi!".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
MakoR

W pełni się zgadzam z Twoją powyższą i poniższymi ocenami. Do pełni szczęścia brakuje mi tu jeszcze tylko jakiegoś prawdziwego obrazka armii rosyjskiej, która masowo przytula miejscowe dzieci - jak zawsze wyzwalane spod okupacji lokalnego rządu przez miłującą pokój Rosję/ ZSRR. Bo to, że US Army to kapitalistyczno-imperialistyczne zbrodzienie, to wiemy od dawna. Ale czy wiemy, że jest alternatywa w tym smutnym świecie bez alternatyw? Nie wiemy. A szkoda. Alternatywą tą jest może nie od razu Rosja, bo co poniektórzy mają tu we łbach niczym nieuzasadnioną rusofobię, ale np. ograniczanie wpływów imperialistycznego USA. Nie zgadzajmy się na pobyt ich wojsk tutaj, w kraju nadwiślańskim! To pierwszy krok do tego, by - jak pisał Wolter - wojska rosyjskie przyniosły Polsce porządek i spokój. Najpierw musimy pozbyć się zbrodniarzy amerykańskich z nadwiślańskiej ziemli!

Pref_de_Zoo

Słusznie.Nie chciało mi się odpisywać na te brednie,zrobiłeś to za mnie.Dzięki
Dodam tylko,że jednak "lepszy Amerykanin w kuchni,niż ruski w ogrodzie" - tylko fantastów stać na myślenie o Wielkiej Polsce,której wolność jest dana raz na zawsze.

ocenił(a) film na 1
Pref_de_Zoo

zatrzymales sie na propagandowkach sowieckich. kapitazlimu w usa nie ma od ponad 100 lat. rosja obecnie wlasnie jest prawdziwym wyzwolicielem. zarowno w syrii jak i na ukrainie jest legalnie na zaproszenie legalnych wladz aby walczyc z terroryzmem i bandytami nazistowskimi i komunistycznymi oraz islamistycznymi. za to usa i polska sa nielegalnie w syrii i na ukrainie gdzie popieraja nielegalne bandy i popelniaja tam zbrodnie + wspeiraja terroryzm nazistowski, komunistyczny i salaficki.
zabawne ze te wszystkie polaczki co domagaja sie okupacji przez amerykanskich zbrodniarzy nawet nie wiedza co to Karta Atlantyca, jak zachod potraktowal polske podczas zakladania onz, nie maja pojecia o inwazji na iran z 1941 czy operacji keelhaul albo chociazby wracajac do wspoleczesnosci jak usa traktuje ich "sojusznikow" turcje albo kurdyjskie ypg lub arabskie zenki, niby wielkich sojusznikow. baa, nawet nie wiedza ze usa wspiera banderowcow na ukrainie, zbrodnie saydujskie w jemenie czy izraelskie

ocenił(a) film na 7
MakoR

Zapomniałeś dodać, że - jak pisał Wolter - armia rosyjska już w XVIII w. wprowadzała w Polsce ład i porządek!

ocenił(a) film na 1
Pref_de_Zoo

mowimy o wspolczesnosci a i swoja droga rosja z XVIII wieku to w czasach dzisiejszych bylaby krajem z najwieksza wolnoscia dla obywateli

ocenił(a) film na 7
MakoR

Otóż to! Czyli dobrze, że wprowadzała ład i porządek w Rzeczpospolitej ON!
Od zawsze to wiedziałem!
Chociaż... Mam pytanie co do tej Rosji z XVIII wieku i jej "wolnościowego" prawa - mógłbyś to nieco rozwinąć? W sensie np. czy w Rosji tzw. innowiercy mogli sprawować jakieś funkcje państwowe? Bo np. w Rzplitej mogli.

ocenił(a) film na 1
Pref_de_Zoo

naucz sie czytac. porownuje rosje z 18 w do wspolczesnej europy a nie do 1RP

MakoR

Wypad ruski trollu

ocenił(a) film na 7
MakoR

TROLLLLLL

MakoR

jak ss przed 41? chłopcze czegoś ty sie naćpał?

tiglatpilesiar

A Polacy jak okupowali Ukrainę, burzyli ich świątynie zakazywali nauki języka ukraińskiego ograniczali dostęp do edukacji, gwałcili chłopki a mężów stawiających się zabijali jak takich można nazwać. Efekt tego to potworne zbrodnie UPA na wszystkich Polakach mieszkających na Ukrainie. Już płk Józef Beck powiedział "oni nam tego NIGDY nie wybaczą". Mówił to o Ukraińcach bo wiedział co Polacy wtedy wyprawiali a raczej Polscy panowie.

ocenił(a) film na 1
Jan_Nepomucen

wstawaj troll, zesrales sie! podaj przyklad (miejsce, data) chodz jednej tej rzekomej zbrodni Polski na "ukrainie"(ktora swoja droga nie istniala).

MakoR

Nie jestem trollem to ptimo sekundo wyrazaj sie. Polecam ksiazke Nacjonalista Postepowy Lukasza Adamskiego.

Jan_Nepomucen

Pisze z komorki dlatego teraz nie mam polskich znakow.

MakoR

o wszystko się walczy co ma wartość w danej chwili aktualnie są to zasoby, myślisz, że ktoś by się przejął mordowaniem notorycznym na bliskim wchodzie czy w całej Afryce gdyby tam nie było ropy, nawet byś nie wiedział, że tam się ciągle mordują i to nie po wojskowemu tylko całe plemiona, narody, rodziny, kobiety dzieci.
Nie masz żadnych, ale to żadnych informacji co się tam dzieje, działo i będzie działo. Chyba, że jesteś z CIA i to wybitną szychą. Polecam ci film "Wojna Charliego Wilsona".
A co powiesz jak będzie ingerencja w Korei Północnej ? Też powiesz, że wysłali SS ?
Co powiesz gdyby była teraz interwencja w Korei Północnej ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones