PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740813}

Outsiderka

The Bad Batch
5,2 10 887
ocen
5,2 10 1 10887
4,8 13
ocen krytyków
Outsiderka
powrót do forum filmu Outsiderka

Świetna muza, dobre zdjęcia i historia z dużą dawką LSD. Las Vegas Parano to to nie jest ale coś ma z tego klimatu.

ocenił(a) film na 5
dewille

Świetna muza. Dobre zdjęcia. Wymieniłeś wszystkie zalety tego filmu. XD

dmochux

Mi się podobał. Jeszcze niezła rola Jima Carrey (w sumie to dla niego standard) - reszta też nie najgorzej. Zakończenie trochę rozczarowało:

SPOJLER!!!
.
.
.
.
.
.
gdyby zjadł tę laskę na końcu, było by lepiej - w świecie zwierząt nie ma zmiłuj się ani sumienia ;) Choć w sumie zostawił córkę, ale zakończenie ze zjedzeniem głównej bohaterki, która w zwierzęciu, w swojej naiwności i pewnie zauroczeniu chciała odnaleźć ludzkie uczucia i sumienie, byłoby ładnym podsumowaniem tej historii. To przypominałoby historię wielu z tych "zaklinaczy" dzikich zwierząt-drapieżników, jak lwy, niedźwiedzie itp którzy któregoś dnia zostali przystawką i daniem głównym swoich wieloletnich przyjaciół ;)
Ewentualnie rozważałem zakończenie, że ona przeżuci się na nową wysokobiałkową dietę i w zauroczeniu zostanie taka jak on

dewille

OOO dopiero teraz zobaczyłem, że Jim Carrey tam grał. Kogo on właściwie zagrał?

ocenił(a) film na 6
dewille

z las vegas parano to ja tam zupelnie nic wspolnego nie widze, jedna scena tripa i to w dodatku nudna wiosny nie czyni, klimatem to bardziej taki post-apo mad max jak juz ktos wczesniej zauwazyl, z mnostwem nielogicznosci, potencjal byl, ladne filmy na pewno umie ta pani krecic, tylko nad scenariuszem nastepnym razem niech ktos lepszy popracuje

ocenił(a) film na 4
miko1980

miko1980 idealnie podsumowal ;)

ocenił(a) film na 7
dewille

dokładnie mi też się podobał mało takich klimatycznych filmów

ocenił(a) film na 7
miked1981

Dziwię się,że wielu go nie doceniło to taki rollerkoaster filmowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones