PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740813}

Outsiderka

The Bad Batch
5,2 10 887
ocen
5,2 10 1 10887
4,8 13
ocen krytyków
Outsiderka
powrót do forum filmu Outsiderka

opis na filmwebie

ocenił(a) film na 6

czemu są takie błędy w imionach bohaterów na filmwebie? przecież główna bohaterka nazywała się arlen, a nie samantha, a keanu reeves to był dream (?) a nie 'rockwell'? czy ktoś mógłby to poprawić?

ocenił(a) film na 5
orwhatever

Już poprawiłem, teraz wystarczy czekać na akceptację.

WujekChu1ek

no to poczekamy....... Pół roku, rok ? Ktoś przyjmuje zakłady ?

ocenił(a) film na 5
dewille

Bez komentarza:P W sumie mógłbym załatwić to od ręki, ale nie chcę wykorzystywać limitów, które przydadzą mi się na coś innego:D

WujekChu1ek

mówię o akceptacji - w kontrybucjach wisi z tona danych, które wprowadzają użytkownicy a i tak są zlewani przez administrację.... Sam kiedyś dużo starałem się wnosić do portalu ale kiedy po 4-6 miesiącach od dodania treści dostawałem powiadomienie o odrzuceniu i to bez podania powodu to odpuściłem. Baza jeszcze nigdy nie była tak nieaktualna jak teraz i naprawdę FW marnuje ogromny potencjał jaki cały czas jeszcze ma

ocenił(a) film na 5
dewille

Też mówię o akceptacji i mówię, że mógłbym to załatwić od reki, powiedzmy po znajomości. Nigdy nie proszę o akceptacje swoich kontr, natomiast o odblokowywanie dat premier żeby można ocenić film czy o dodanie i akceptację filmu którego nie ma w bazie.

I owszem wiem, że portal schodzi na psy przez nieaktualną bazę danych.

Ps. Po odrzuceniu takiej kontry i poprawieniu, wer który ci to odrzucił, akceptuje to bez kolejkowania. I wątpię by nie podał powodu odrzucenia kontry. Mogłeś do niego napisać na PW

WujekChu1ek

to już jakiś czas temu było, a kontrybucja wisiała dobre pół roku - zresztą nie raz i nie dwa
Skoro znasz kogoś po stronie administracji, to może warto by zagadać i dowiedzieć się o co chodzi ?? Portal kuleje już od paru lat ale tak źle jak jest od ok. 1.5 roku, to nigdy nie było. W jakimś innym wątku na forum, wkleiłem długą listę filmów (po prostu wlazłem na stronę z torrentami i po kolei sprawdzałem na FW z 50 tytułów ostatnio ukazanych releasów BR-rip) - czyli filmy, które miały premierę 3-4 miesiące wcześniej albo i lepiej. Na FW, może z pięć z nich miało zarys fabuły!! Reszta albo pusto albo jest plakat, ze dwóch,trzech aktorów i to wszystko. Użytkownicy muszą dodawać opisy/zarys fabuły danego tytułu w sekcji komentarzy pod filmem!! WTF??
Pamiętam początki FW, część z użytkowników była jeszcze skupiona wokół usenetowego pl.rec.film - pamiętam spotkania, konkursy z biletami na seanse w Kinotece itp - naprawdę było bardzo dobrze. Jakiś spory czas potem, zaczęły się problemy, jak oczekiwanie na apke mobilną i cyrki z tym związane czy z wiecznymi i tymi samymi problemami w funkcjonowaniu portalu typu: od lat znikające oceny filmów z konta usera.. Ale mimo tego, baza była prawie zawsze aktualna i na poziomie. I dlatego, ostatecznie, machaliśmy ręką na te techniczne problemy. Ale kiedy baza zaczęła kuleć, kiedy wchodzę żeby sprawdzić jakiś nowy lub jakiś czas po premierze tytuł, a tam informacja "Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać." i tyczy się to 90% sprawdzanych przeze mnie filmów czy seriali, wtedy korzystanie z FW przestaje mieć sens, bo nie działa jego główna podstawowa funkcjonalność.
Najgorsze jest to, że takich postów jak ten na forum są już setki i pojawiają się cały czas - bez odzewu ze strony administracji. FW i jego baza, istnieje dzięki społeczności i użytkownikom, którzy poświęcają swój czas i dodają kontrybucje i którym zależy na tym portalu...... jednym z największy portali tematycznych na świecie jakby nie było (przynajmniej FW chwali się drugą największą bazą na świecie) - a ta wierna społeczność, jest od lat sukcesywnie olewana przez właścicieli i administracje...... I to jest bardzo bardzo słabe.....

ocenił(a) film na 5
dewille

Odniosę się tylko do tego zdania, ponieważ dość wyczerpująco opisałeś machinę działania i wady tego portalu... A więc:

"Skoro znasz kogoś po stronie administracji, to może warto by zagadać i dowiedzieć się o co chodzi ?? "

Powiem ci, że pytałem, ale administracja i moderacja wie co dzieje się na tym portalu tyle co my, myślisz, że czerwone łebki(pracownicy portalu) konsultują się z adminami/werami/modami w jakichś sprawach dotyczących funkcjonalności portalu? Co ty....

dewille

No cóż, odrzucenie też jest premiowane punktami, a to o wiele prostsze niż sprawdzanie. Jeżeli ktoś kilkukrotnie odrzuca twoją kontrybucję, jako powód (równoważnikiem zdania) podając zastrzeżenie, które było wyjaśnione w komentarzu do owej kontrybucji, to wiesz, że część ma weryfikację głęboko w dupie.

ocenił(a) film na 6
dewille

ciągle nie zmieniono, także pół roku to był słaby strzał xD

orwhatever

A ja z kolei nie mogę uwierzyć, że to jest romans. Na serio? W takim razie zatraciłem znaczenie pojęcia romansu.

ocenił(a) film na 6
wilczekstepowy

true dat

ocenił(a) film na 5
wilczekstepowy

Faktycznie, kogoś równo posrał z tym romansem! Ale w oczekujących ma jeszcze SF na szczęście:P Choć ja to był bardziej podciągnął pod dramat/SF niżeli romans/SF. Ale źródło imdb mówi co innego.... Znalazłem źródło gdzie jest dramat i natychmiastecznie to zmieniam.

WujekChu1ek

Właśnie, zdziwiłem się, że na imdb również anonsowane jest jako romans. Już mniej bym się zdziwił gdyby to podciągnęli pod horror, bo momentami podobne sceny się dzieją, jak w "Bone Tomahawk" - choć to i również żaden klasyczny horror nie jest.

ocenił(a) film na 5
wilczekstepowy

Zobaczymy czy kontra przejdzie, bo na prawdę to mylny gatunek, właśnie takie rzeczy staram się poprawiać na tym portalu a nie je*bać punkty na siłę, a jak tego nie zaakceptują to przysłowiowy chu1 im w dupe:P

WujekChu1ek

Fajnie, że w tym kierunku działasz. Dobrze, że nie zobaczyłem wcześniej, że to romans bo bym nie sięgnął po ten bardzo przyzwoity film.

ocenił(a) film na 5
wilczekstepowy

Też unikam romansideł, ale ludzie często i gęsto dodają gatunki z IMDB nie oglądając uprzednio filmu, a ja z kolei każdy tytuł który obejrzę to od razu weryfikuje gatunek czy się zgadza, no może nie każdy, ale staram się sprawdzać czy jest wszystko ok;) A filmów mi się trochę nazbierało:P Zaraz dobiję do 7tys.:P
Kiedyś miałem fazę, poprawiałem wszystkie filmy Kung Fu które miały gatunek karate na sztuki walki:D Chyba wszystkim filmom kung fu popoprawiałem gatunki:P

I było tylko kopiuj wklej i komentarz pod kontrą "Kung fu to nie karate" :D

WujekChu1ek

Przecież tego tyle jest, że bym nie miał sił na samo "kopiuj - wklej". ;)

A jak Ci się chce i masz w głowie poukładany jako taki ranking to fajnie by było, jakbyś zajrzał do tego tematu: http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/Stw%C3%B3rzmy+ranking+najlepszyc h+skasowanych+serialii,2930805

ocenił(a) film na 5
wilczekstepowy

Oglądam seriale, ale zazwyczaj te nie urwane... Najbardziej wkurzyłem się jak skasowali The River... Bo ciekawie się zapowiadał.

WujekChu1ek

Rozumiem. Ja niestety nadziałem się już parę razy na te niedokończone.... Hrrr...

wilczekstepowy

No ale to jest romans, więc nie wiem w czym masz problem, to jest dystopijny romans, więc kategorią powinno być romans / SF

ocenił(a) film na 2
orwhatever

Może polscy tłumacze tytułów poszli o krok dalej i teraz tłumaczą imiona na takie z dupy :p

Pietroooo

jeśli idzie o możliwosci polskich tłumaczy to wszystko jest możliwe haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones