PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 419
ocen
5,3 10 1 29419
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Proszę o spoiler!!

ocenił(a) film na 4

3 czy 4 razy próbowałam zabrać się za ten film ale zawsze traciłam zainteresowanie gdzieś w momencie śmierci opiekunki. Napiszcie mi dobrzy ludzie co się działo później, kim był ten człowiek od pudełka i co miał do tego kosmos ;-) Z góry dzięki!

JoaHa88

nie mam zielonego pojęcia kim był ten pan i co miał do tego kosmos, sama zadaje sobie pytania w nadziei, że ktoś nie wyzywając mnie od tępych, wyjaśni mi o czym był ten film :), i nie zabieraj się nigdy więcej za ten film jeśli nie chcesz się nabawić zmarszczek

ocenił(a) film na 4
magikadeczar

No to witam w klubie! Pozostaje nam poczekać na jakąś rzetelną odpowiedź, bez bólu dupy ;-)

ocenił(a) film na 1
JoaHa88

Dołączam do grona "kto wyjaśni o co chodziło w tym filmie". Oglądałem to wczoraj i czuje tak jakbym jednak nie oglądał :P

użytkownik usunięty
suchy72

Nie oglądałem filmu, ale chętnie przysłuchałbym się czyjejś opowieści.

ocenił(a) film na 3
JoaHa88

Reżyser chciał w tym filmie chyba pokazać jak bardzo zepsute jest nasze społeczeństwo pod względem chciwości. Moim zdaniem ten facet od pudełka był wskrzeszony przez jakichś ludzi z góry (tu pozostawia nam możliwość indywidualnej interpretacji tych sił wyższych) aby przeprowadzić test właśnie dotyczący tej żądzy i pieniędzy. Wydaje mi się ze nie powinno być tu sci-fi jeśli to miał być moralizujacy film. Dlatego moja ocena tylko 3

krowa_madzula

Ja widziałem ostatnie 20 minut tego filmu i myślałem, że jest to komedia. Główni aktorzy w ogóle nie pasowali do swoich ról, a dzieciak w łazience mnie powalił, ciągle myślałem co to jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones