PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437955}
5,2 1 308
ocen
5,2 10 1 1308
The Haunting of Molly Hartley
powrót do forum filmu The Haunting of Molly Hartley

Nie wiem jakim cudem film zarobił ocenę 5,6? Chyba zauroczone Chacem Crawfordem
nastolatki nabiły taki wynik.... Film po prostu tragiczny :/ żałuję straconego na niego czasu.
W ogóle oburza mnie fakt, że take filmy są w kategorii filmwebu: horrory!!! Przecież to w
ogóle nie straszy! Naprawdę Moderatorzy, koniec obijania się i czas brać się do
roboty!

monikwik

Po pierwsze film trzeba zrozumieć a w tym jet zawarte dużo alegorii. Po drugie to nie zależy od moderatorów, opis jak i gatunek ustanawia reżyser. A swego rodzaju jest to horror. Ponieważ każdy film w którym ukazane są złe "potwory" zaliczamy do horrorów nawet ten nie straszny.

użytkownik usunięty
monikwik

A co z zauroczonymi kreacją Haley Bennett chłopcami? :D Moja ocena to jawna kpina i przesada, z czego doskonale zdaję sobie sprawę, ale nic nie poradzę, że Molly jest takim typem nastolatki, który budzi we mnie najwięcej pozytywnych odczuć. Zarówno jej charakter, sytuacja, jak i prezencja przemawiają do mnie na tak. Widzę w niej zarówno siebie, jak i kogoś, kogo chciałem otoczyć w swoim życiu opieką. Cztery lata temu, kiedy byłem szesnastolatkiem w dość lichej sytuacji psychicznej, odebrałem ten film jako alegorię wejścia w świat dorosłych jako śmierci duchowej oraz śmierci ludzkich wartości. O ile wątpię, że taki był oryginalny zamysł tego filmu, można go w ten sposób interpretować.

użytkownik usunięty

miałem podobne odczucia ;)

ocenił(a) film na 1
monikwik

Ja pobrałem (pfu... kupiłem) ten film tylko i wyłącznie dlatego, że w obsadzie jest Jessica Lowndes. No i... była w nim - owszem - przez pierwszą scenę... Piękna i zjawiskowa jak zawsze. Gdy tylko zmarła (samiuteńki początek seansu) to sobie zażartowałem... "Dobra... koniec filmu, można już wyłączyć!". Żałuję, że nie zastosowałem się do tego - miałbym o wiele lepsze wrażenie ogólne z seansu.

- Jak ktoś chce obejrzeć film absolutnie o NICZYM, pozbawiony aktorstwa, emocji... fabuły (jakieś dyrdymały) - to polecam.
- Jak ktoś chce obejrzeć urodę i wdzięk Jessici - choćby przez chwil kilka - to POLECAM.

- Jak ktoś chce obejrzeć... po prostu film - przede wszystkim - stanowczo odradzam. Ocena filmu na FW to największa zagadka - ludzie mają niezłe poczucie humoru.

Unikać! Mark my words.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones