PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625878}
3,3 7 504
oceny
3,3 10 1 7504
The Human Centipede III (Final Sequence)
powrót do forum filmu The Human Centipede III (Final Sequence)

Czy ktoś wie, kiedy ma nastąpić premiera? Bo już powoli zaczynam się martwić, że prace nad
filmem ustały, bo ani widu, ani słychu o tym ostatnio :/

użytkownik usunięty
jakwar

Zdjęcia do filmu zostały zakończone parę miesięcy temu i teraz reżyser powoli popełnia montaż tego potworka i z tego co mi wiadomo premiera nastąpić ma w okolicach października bądź listopada.

Dzięki wielkie za info :)

ocenił(a) film na 5
jakwar

Mamy październik/listopad. Na Filmwebie zmieniła się data na 2014... Jakieś nowe informacje?

na imdb piszą, że premiera będzie w kwietniu

lolexX123

Faktycznie... April 2014 (USA).
Jeśli tak będzie to nie omieszkam jeszcze raz zobaczyć części 1 i 2, i dopiero wtedy wrzucić na ruszt ostatnią część ;)

Immortal_Nitokris

jako fan REC uważam, że koniecznym będzie obejrzenie wcześniejszych części (głównie 1 i 2) przed 4. pewnie dużo osób tak zrobi ;)

lolexX123

czy ja przypadkiem nie pod tym filmem co trzeba się wypowiedziałem ; D

lolexX123

Wlaśnie tak Cięczytam i chyba rzeczywiście pomyliłeś filmy :D

24_10_2012

miałem otwarte dwie karty w jednej REC w drugiej THC 3 czytałem wypowiedzi pod REC wyszedłem na chwilę i jak wróciłem to się wypowiedziałem tu myśląc, że piszę pod REC ; D

ocenił(a) film na 1
lolexX123

I co? Nie ma, nie ma, nie ma trzeciej części :( ktoś coś wie, bo ja się doszukać nie mogę.

turock

film jest nakręcony itd tylko czekać na datę premiery. małe info o fabule mniej więcej tak: "miejsce jest nieznane, chociaż jest to w amerykańskim więzieniu o zaostrzonym rygorze pośrodku pustyni". tak, też jestem zdziwiony.

ocenił(a) film na 1
lolexX123

Wpierw więźniowie pójdą na stołówkę zjeść obiadek, a następnie w kolejce ustawią się do eksperymentu ;P Jestem bardzo ciekawy jak to będzie z tą pięćsetnogą (bo jak nie będzie obiadu to długo nie pożyje)

użytkownik usunięty
turock

Po mimo tego, że film był strasznie opóźniany (w pewien cyniczny sposób można by stwierdzić, że ma zaparcie), to jednak wszystko wskazuje, że już niedługo będzie gotowy.

Niedawno został ujawniony pierwszy screen z filmu - http://cdn.mos.totalfilm.com/images/t/tom-six-talks-human-centipede-3-final-sequ ence-157894-a-1394004852-470-75.jpg

Opublikowano też teaserowy plakat, ale de facto nie jest to coś specjalnego - http://alienbee.net/wp-content/uploads/2013/11/the-human-centipede-3-poster-art. jpg

Kiedy zatem premiera? Reżyser niczego ostatnio nie sugerował, więc kto wie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones