PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 525
ocen
6,9 10 1 221525
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Nie do końca rozumiem.

ocenił(a) film na 7

Podoba mi się film jednak uważam, że ma on naciąganą i nie do końca logiczną fabułę. Samara chciała opowiedzieć co jej się przydarzyło w związku z tym żeby przeżyć trzeba było zrobić kopię filmu. Czy nie uważacie, że gdyby Samara nie zabijała swoich ofiar to jej historia mogłaby się bardziej rozprzestrzenić? Mało kto pewnie wpadłby na pomysł że trzeba zrobić kopię. Ponadto z tego filmiku i tak nic nie wynikało i nikt nie wiedział co się przydarzyło Samarze.

Mam również pytanie - na końcu gdy Rachel otworzyła wieko studni jej syn wydaje się tym być przestraszony ponieważ uwolniła tę dziewczynkę ale przecież ona i tak wychodziła z telewizora a nie ze studni...

Ogólnie film mi się podoba chociaż jest on trochę naciągany. Zauważyłam, że film robi ogromne wrażenie na dzieciach a oglądany po kilku latach nie jest już taki straszny

ocenił(a) film na 8
xxoxx

Wychodziła z telewizora, ale fizycznie była w studni (jakkolwiek głupio to brzmi), przecież na końcu Rachel wyciągnęła stamtąd jej ciało. Poza tym oni chyba nie wiedzieli jak Samara się pojawia i jak zabija.
O ile dobrze pamiętam Samara była zła - po prostu. Chciała żeby ludzie umierali po obejrzeniu tej kasety, zresztą gdyby nie umierali, to czym ta kaseta miałaby innych zainteresować? Ludzie sięgali po nią z ciekawości, co widać już na samym początku filmu. Nie interesowała ich historia Samary (zresztą chyba nikt nie był świadomy co tak naprawdę ogląda) tylko pogłoski, że po jej obejrzeniu dzwoni telefon i po tygodniu ginie się w dziwnych okolicznościach. To tak creepypasty - nikt nie odczuwałby większych emocji przeglądając same zdjęcia czy nagrania, zainteresowanie i strach pojawia się dopiero w momencie, kiedy dowiadujemy się, że mamy się tego bać i dlaczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones