PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 525
ocen
6,9 10 1 221525
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

ale bardzo mi się podobał. Wciągający. Tak szczerze to zaden horror nie wzbudza we mnie
strachu a moze zna ktos taki naprawde straszny?

ocenił(a) film na 8
tobiasz123

Jeśli to Cie w ogóle nie wystraszyło, to wątpię czy znajdzie się taki film o który prosisz ;) The Ring znam od dzieciństwa stał się on dla mnie symbolem horroru ;p Jedni nie mogą oglądać Piły, gdy po innych to spływa. Musisz sam wybrać filmy podpasywane pod gust ;-) Życzę udanych poszukiwań, bo wybór jest ogromny - od Obcego, przez Cube ,po Nosferatu.

ocenił(a) film na 6
lataffiec

Obcego oglądałem wszystkie czesci i tez dla mnie jest tylko filmem sci-fi ale na pewno poszukam czegos innego

ocenił(a) film na 8
tobiasz123

Obcy jest dobry, ale rzeczywiście bardziej jako sci-fi niż horror. W ogóle to wszystkie horrory przeżywałam bardziej kiedy byłam dzieckiem, teraz to już jest inaczej niestety ;(

ocenił(a) film na 8
lataffiec

Podobno najlepszym horrorem ostatnich lat jest Shutter, ale mam dopiero w "chcę zobaczyć" ;)

ocenił(a) film na 6
tobiasz123

Zależy też co cię bardziej straszy:
- jakieś potwornie wyglądające potwory
- gore
- jakieś trupy, przy których leci straszna muzyka, widać głównie oczy czy coś
- masę zombie co szybko biegają i zabijają :P
- psychologiczne horrory, gdzie prawie nic nie widać, tylko słychać muzykę i "niby fragmenty czegoś", a widz sam musi sobie wszystko wyobrazić/dopowiedzieć

Itd. jest wiele typów horrorów i jak wyżej ktoś napisał jeden może cię przerażać, a być średnim w swoim gatunku, a drugi być najlepszym w swoim gatunku a wcale cię nie ruszać, natomiast z drugą osobą może być całkiem odwrotnie.

No i do tego oczywiście trzeba koniecznie oglądać koło północy, samemu w domu, wszystkie drzwi otwarte, a najlepiej jeszcze okna by robić przeciąg. Jakiś film oglądałem gdzie wyjątkową godziną była 3.07 nad ranem, wtedy się coś strasznego działo i jak zauważyłem, że końcówka filmu przypadnie na tą godzinę w rzeczywistości, nagle każde jakieś puknięcie, trzask itp. w domu wydawał mi się straszniejszy :P (różne przedmioty zawsze od tak sobie czasem pykają czy coś xD, a może nie i jestem opętany i tylko ja je słyszę?:P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones