PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 075
ocen
6,8 10 1 239075
5,6 29
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Może po prostu nie jestem taki wymagający ;-)
A może też nie spodziewałem się po takim kinie jakichś spektakularnych dokonań? Chociaż
zagrany chyba nie tak znowu najgorzej... Może rzeczywiście trochę taki plastikowy, ale to chyba tak
miało byc, nie wyszło przypadkiem.
btw. Ekipa: Jane, Erik i Darcy - trochę jak ta ze Scooby Doo :P Zwłaszcza Darcy, uwielbiam <3

Efekty spoko, ale może rzeczywiście można tu było trochę bardziej sie postarac...?

ocenił(a) film na 5
megalomann

Brakowało mi w tym filmie ikry, był strasznie bezbarwny. Kapitan Ameryka był średni, ale oglądało się go przyjemnie, natomiast Thor mnie znudził. Pomijam nawet ten plastikowy Asgard (może w komiksach był podobny, ale na ekranie to wygląda po prostu źle) i Elbę w roli Heimdalla (serio, aktor takiej klasy mógłby zagrać dużo ważniejszą, CZARNĄ postać, jak chociażby Cage'a czy T'Challę). Największymi plusami filmu są Thor i Loki - obaj moim zdaniem nie dość że świetnie obsadzeni (chociaż to w filmach Marvela w sumie standard), to jeszcze bardzo dobrze zagrani.

ocenił(a) film na 10
Madoq

TAK! Przyglądałam się grze aktorów, i rzeczywiście świetnie ich dobrali. Thor był taki "szczery do bólu", odważny, poświęcający się, aż biło to z jego twarzy, a Loki to postać tak genialnie zagrana, że przewijałam fragmenty w których wypowiadał swoje kwestie tak emocjonalnie... To jak zmieniał głos, to jak niemal płakał... A reszta... to takie tło jest, nawet Odyn był mało przekonujący....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones