PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 461
ocen
6,2 10 1 101461
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Jak myślicie kim mogą być CI stwórcy z którymi chce się spotkać Prime? Nie wiem jak u was przekonania ale moim zdaniem może być to jednak ALPHA Q. Czekam na wasze propozycje :)

ocenił(a) film na 10
michciu14

Witam :) Film zajebisty nie mam pytań :D Uniwersum Transformers znam od podszewki i powiem Ci, że Alpha Q nie jest stwórcą :) Alpha Q został odnaleziony na tajemniczej planecie Q przez pożeracza planet Unicrona i zasymilowany :) Stwórcą i Bogiem w uniwersum Transformers jest PRIMUS oraz jego rdzeń superkomputer VECTOR SIGMA :)

ocenił(a) film na 10
dominik2145

Masz ogromna wiedzę o Transformers. Podziwiam :)

ocenił(a) film na 10
1Ironhide1

Dziękuję :) Powiem Tobie, że od dziecka kiedy zacząłem czytać komiksy tak do dzisiaj zainteresowanie nie zmalało wręcz przeciwnie :D

ocenił(a) film na 7
michciu14

Jejku, ja tam o tylko bajki pamiętam... Tam były Dino boty i wielki robot-planeta. Śledziłem ten film od 2012 roku kiedy miał się nazywać "Rise od Galvatron" i nawet pierwszy trailler wyszedł... I DUP nagle zmiana planów , trochę rozczarowany byłem.. Ogólnie film stawia na równo z "trójką" Dałbym go wyrzej ale nie podobały mi się te taki japońsko-chińskie akcenty wielkie miecze, tarczę i Optmius Prime nie wyglądał tak fajnie taki zaokrąglony a nie kanciasty jak w poprzednich częściach. Galvatron też taki dziwny. Chyba nie muszę mówić że Optimus ujeżdżający tyranozaura z wielkim mieczem (WAT?!) to brzmi trochę bez sensu ale zdala czuć te efekty i generalny rozpiździel. Po za tym od dziecka lubię transformersy :)

ocenił(a) film na 10
Totokis

Totokis wiesz może Optimus dosiadający T-Rexa odbiega troszkę od schematu Autobotów, ale jak zapewne zauważyłeś była mowa o tym, ze dinozaury wyginęły właśnie przez roboty w tym wypadku ich nazwa nie została podana, a że jedynymi stworzeniami były dinozaury, więc przodkami autobotów właśnie były te roboty, które przemieniły się w dinozaury :D

michciu14

Ja jestem ciekawy czy będzie Piąta część (bodajże w 2017 roku ale nie wiem czy będzie do końca). I kto będzie grał w głównej obsadzie. Fajnie by było zobaczyć w następnej części Shia LaBeouf i Megan Fox (Jak by wróciła).

ocenił(a) film na 1
michciu14

Na początku filmu najprawdopodobniej był pokazany stwórca :)
Kiedy była scena z dinozaurami i w jednym ze statków(te same co miał później Lockdown) widzimy rękę(Nie jest to ręka robota),która steruje jakimś panelem w statku.

ocenił(a) film na 10
Mr_Apokalips

Mi się wydaje, że ta ręka która steruje jakimś panelem mogła należeć albo do istoty stworzonej tak samo jak Autoboty przez Stwórcę, albo do istoty zasymilowanej chociażby tak jak np. te "hieny" które goniły Shane'a i Tessę po statku :)

michciu14

twórca napewno nie jest robotem
wiec to jest kosmita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones