PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1160}
7,7 47 118
ocen
7,7 10 1 47118
7,0 31
ocen krytyków
Trzy kolory: Biały
powrót do forum filmu Trzy kolory: Biały

Biały - trochę dramatu trochę komedii - ciekawie opowiedziany.
Czerwony - smutny, dający dużo do myślenia.
Niebieski - nudnawy z ciekawą puentą tworzącą się wraz z końcem filmu.

Ogólnie polecam tą trylogię :)

ocenił(a) film na 6

Ja tam wolałem Niebieski najbardziej a właściwie Biały najsłabiej wypadł tak na 6/10.

None200

biały najlepszy.a czerwony najsłabszy.dziekuje za uwage.

1. Biały
2. Niebieski
3. Czerwony

Chociaż wszystkie są w miarę równe;)

ocenił(a) film na 8
grafoman

Biały,Czerwony.Niebieski.Niebieski jedynie plus za doznania sensualne.

ocenił(a) film na 7

Biały jak dla mnie lekko chaotyczny. Miałem wrażenie, że historia zmienia się trochę za szybko. A tak to bardzo dobry film. Lecz Niebieski mój ulubiony. :)

ocenił(a) film na 7

Czerwony był smutny? Oj zdecydowanie nie, szczególnie biorąc pod uwagę symboliczne zakończenie, które aż emanuje optymizmem (szczególnie jeśli ogląda się trylogię po kolei), nie będę pisać dokładniej, żeby nie zdradzać fabuły osobom które jeszcze "czerwonego" nie widziały.

ocenił(a) film na 8
David_Ames

1. Czerwony - zdecydowanie
2. Niebieski - niewiele gorszy
3. Biały - też wspaniały, ale trochę odstaje od tych dwóch na mój gust.

ocenił(a) film na 8
xavi1991

W czerwonym jest sporo smutku, ale konczy sie pozytywnie

użytkownik usunięty

1. Niebieski
2. Czerwony
3. Biały


swoją drogą, planuję obejrzeć całą trylogię kolejny raz, po dłuższym czasie, może oceny się zmienią ;)

ocenił(a) film na 9

Póki co obejrzałem tylko kolor biały i jestem pod wrażeniem! filmy Kiślowskiego mają w sobie taki specyficzny urok i klimat. No i oczywiście gra aktorska najwyższych lotów. Jedynym minusem tej nazwijmy to serii jest to że jest on... za krótki. Historia wydała mi się opowiedziana w dużym przyspieszeniu. Film powinien trwać co najmniej 2 godziny.
Podobają mi się postaci przedstawione w filmie. Musze przyznać ze na początku bardzo mnie wkurzała postać Dominique (jej mina, sztywna postawa i egoizm) ale wraz z postępem akcji można dojść do wniosku że ona jest tak samo skrzywdzona jak Krarol (scena w jej zakładzie fryzjerskim) - którego gra także zadziwia. Od pałętającego się i pomiatanego fajtłapy przez pewnego siebie ale wystraszonego nieco tym w co wdepnął biznesmena aż po człowieka sukcesu którym miota tylko jedno pragnienie.
Mina Aleksandra Baradina gdy Kraol mówi 'przepisać wszystko na żonę' - bezcenna :)

ocenił(a) film na 8

Tak, zdecydowanie Biały, choć co do pozostałych czytałam tylko streszczenia i recenzjei przyznam, że mało interesujace mnie aspekty w nich wystepuja.

ocenił(a) film na 10

Biały mogłabym oglądać i oglądać. Jest zaskakujący, ciekawy, dużo się w nim dzieje. Najmniej do gustu przypadł mi Niebieski, trochę mi się dłużył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones