PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 054
oceny
7,2 10 1 137054
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Obejrzałam ten film, bo poleciła mi koleżnka.
Nie rozumiem decyzji jaką podjęła Babi (tę o odejściu od Hatche). Chłopak ją tyle razy ratował: a to ją odwiózł z imprezy do domu ratując przed tym alfonsem w czarnym aucie; a to ją zgarnął z wyścigów jak ich ścigała policja; zadbał o jej szkołę; dzwonił do niej, jeździł za nią, powiesił ich zdjęcie na suficie u niej w pokoju, napisał ten napis na murze. Jak do niej do domu przyszli ludzie "zrobić imprezę", to obwiniła o to Hatche i go wyrzuciła z domu, mimo że tłumaczył się, że to nie jego wina. Odzyskał pierścionek babci, zrobił jej kolację by ją przeprosić, przyszedł do niej na 18, a jak zmarł jego przyjaciel, to zamiast go wspierać, obwiniła go o jego śmierć. Po końcówce czułam duży niedosyt, ale ucieszyłam się jak zobaczyłam, ze jest druga część.
Mam jeszcze pytania:
- czy będzie trzecia część?
- czy film był w polskich kinach?
- ile czasu Hatche był a Anglii?
Daję temu filmowi ocenę 7/10. Ocena byłaby wyższa, gdyby główna bohaterka postępowała rajonalnie, a tak to sprawiała wrażenie wiecznie sfochanej panny. Ok, idę obejrzeć teraz 2 część.

sylwia_92_3

Jak to jest rajonalnie Sylwuniu ?
Bo może czegoś nie wiem o kobietach ;D

supnopl

racjonalnie*
sorry, mój błąd :)

ocenił(a) film na 9
sylwia_92_3

Ty się jej dziwisz?? Laska prawie by się przez gościa wykończyła psychicznie...Zresztą to normalnie jest cud że go zostawiła, zwykle w tego typu filmach dziewczyna zostaje przy facecie chociażby traktował ją jak ścierę do podłogi. Co prawda H. jej tak nie traktował, ale na wszystkie problemy miał tylko jedną odpowiedź, pięści. To nie jest rozwiązanie godne zdrowego na umyśle faceta.
Jak długo takie coś można wytrzymywać? H. zmarnował każdą, dosłownie każdą szansę jaką dała mu Babe!
Nie wiem czemu na nią tu taki hejt. To znaczy wiem ( "bo H. jest taki słooodki!!";), ale tak być nie powinno...On za tą słodkością kryje zwykłego troglodytę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones