PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem
ocenił(a) film na 2
bogafw

podbijam.

ocenił(a) film na 1
tejon7

dołączam się

ocenił(a) film na 3
Bajerant

popieram przedmówców

bogafw

A ja ten film muszę na lekcji religii oglądać :(

ocenił(a) film na 3
Natalia960

No to współczuję :)

ocenił(a) film na 1
Natalia960

łączymy się w bólu i cierpieniu..

ocenił(a) film na 3
Natalia960

Jestem w tej samej sytuacji. Łączę się w bólu :\

bogafw

nie wiem jak wszyscy inni mogą się zachwycać tym gniotem, przewidywalny do bólu, a historia się kupy nie trzyma, chociaż nie, kupy to ona się i może trzyma...

bogafw

Zgadzam się, nudny, przewidywalny, pseudo romantyczny dramat

ocenił(a) film na 9
Oliwka0077

Przewidywalny to by był jakby zakonczyl sie happy endem jak zazwyczaj. Mnie sie podobal nie bede udawac ze nie, ale juz mi sie troche przejadł :)

monia198923

Pseudo romantyczne melodramaty (nie komedie romantyczne) najczęściej kończą się jak "druga połówka" odchodzi lub umiera. SPOJLER Przykłady: Jeden dzień, (chyba Keith), Twój na zawsze, Miasto aniołów, Titanic, SZKOŁA UCZUĆ, PAMIĘTNIK.

bogafw

Popieram w stu procentach.

cloe4

JA również bardzo Wam współczuję tego nieznośnego cierpienia:D
Może nie oglądajcie wogóle filmów bo nie daj Boże trafi się kolejny taki film i już się nie pozbieracie:D

paulka865

Ja się nie użalam, zwyczajnie mi się nie podobał, tobie się spodobał i mam z tym problemu. Gusta są różne. ;)

użytkownik usunięty
paulka865

Niestety aby się przekonać o wartości filmu trzeba go obejrzeć, często ryzykując utratę zdrowia :)

Oczywiście napisałam to w żartobliwym tonie - nie chcąc nikogo urazić. Bo nie od dziś wiadomo,że co mnie się podoba Tobie nie musi prawda?;)
Potrafię zrozumieć wasz ból bo sama takowy odczuwam przy większości polskich produkcji;)

użytkownik usunięty
paulka865

Oczywiście wiem że napisałaś to z przymrużeniem oka, jestem bystry, domyśliłem się ;) Nie napisałem że mi się nie podoba, miałem na myśli że przed oglądnięciem filmu nie możemy być pewni swoich odczuć po seansie, tym samym ryzykując ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones