PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 029
ocen
7,2 10 1 137029
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Film wg. mnie bdb. J.W czy wiecie coś nt. 3 części?
W filmach Casasa jakiś czas temu była 3 częśc, potem zmieniono tytuł a na koniec całkiem
wykasowano. Proszę o odp.

ocenił(a) film na 10
Pawe_l1998

Wiem że nie którzy nie orientują się co dalej z Trzy Metry nad niebem i dalszymi losami Babi i Hache, tak więc poszperałam trochę
i wyczytałam że Kontynuacja filmu na pewno się odbędzie. Film i na pewno jego premiera przewidziana jest na 2013 lub 2014r.
Federico Moccia ma napisać najpierw scenariusz a następnie napisać książkę.W internecie pojawią się pogłoski że tytuł ma brzmieć
"Hache" lub "Mów mi Hache" ale sam Moccia jeszcze nie wie jaki tytuł ma zawierać film jak i książka.
Łatwo jest znaleźć w internecie taką informację jak to że film Trzy Metry nad niebem jest Trylogią.
Film 3MSC będzie miał tyle samo części co Zmierzch jak i Władca Pierścieni. Trylogia składa się z 3 części filmu lub także 3 części książki, czytałam też że w filmie ma pojawić się dużo scen z postaciami drugoplanowymi. Jeśli ktoś czytał książke zmierzch wie że w 1 części Bella jest z Edwardem natomiast w 2 części się rozstają a w 3 części znowu są razem.Mam na myśli to że mimo Trzy Metry
nad niebem jest melodramatem jest wielka szansa że skończy się szczęśliwe czyli Hache zejdzie się z Babi, i stworzą szczęśliwy prawdziwy związek. Wiem że wyszła już 3 część włoskiej książki Trzy Metry nad niebem niestety Step(nasz filmowy Hache) zostaje jednak z Gin, jednakże Federico Moccia w wywiadzie oznajmił że ma pomysł na całkiem inny scenariusz i ma odbiedz całkiem od 3 części włoskiego Trzy Metry nad niebem i historia ma potoczyć się inaczej.

ocenił(a) film na 10
ada12082000ada

Ja go chce w Filmie zobaczyć z Gin.Nienawidze Babi mimo że fajna jest ich historia w ,,trzy metry nad niebem"

ocenił(a) film na 9
pati1109

1 czesc byla wg mnie lepsza. Ale na Babi patrzec nie moge. Juz lepiej zeby Hache byl sam niz z nia.

ocenił(a) film na 10
monia198923

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
pati1109

Tylko pamietajcie jak sie 3msc zaczelo, jakim dupkiem jest Hache.

natkalikeu

Weźcie się odczepcie od Hache i Babi Oni muszą do siebie wrócić. To Gin pojawia się z byle skąd i miesza pomiędzy związkiem Babi a Hache !!!!!! Będą razem i kupią dom na plaży.

69HarNi69

Prawda plakalam po tym filmie jak głupia mialam ochote rozszarpac cos jak widzialam zwiastun 2czesci nie pogodze sie jak oni do sb nie wroca

69HarNi69

Dokładnie
Też chce żeby Babi i Hache byli razem, mimo tego, że tyle przeszli to zasługują na bycie razem
Tworzą idealną parę
Jak to się mówi „stara miłość nierdzewieje”

Nieznajoma98

Wrócą do siebie.beda mieć dziecko i ślub wezmą nawet.widzialam zwiastun filmu ale nie w polskiej wersji.

monia198923

Niestety wrócą do siebie.

pati1109

Tylko że w rzeczywistości aktorka grająca Babi i aktor grajacy Hache są razem...

OlgaW001

Serio ... ? Zaajebiście *0*

pati1109

Wie ktoś może kiedy odbędzie się film (część 3) ??????

Tynka123_3_2

No cóż ten link to wcale nie jest kontynuacja książki jak było wspominane , tylko jakaś opowieść wymyślona zupełnie przez kogoś innego, nawiązująca bardziej do filmu niż do książek Federica. W Książce akcja dzieje się inaczej dużo scen zupełnie inaczej wygląda niż w hiszpańskiej wersji filmu,bardziej podobne do książki są wersje włoskie filmów trzy metry nad niebem i tylko ciebie chce , zresztą wcześniej nakręcone i w oryginalnej czyli włoskiej wersji filmu bohater czyli Hache ( ma na imię Step tak jak w książce zresztą a Katina w filmie zarówno jak i w książce nazywa się Pallina ) Federico Moccia napisał w innym stylu książkę niż wyaranżowano film są ogromne różnice w obydwu wersjach filmu włoskiej i hiszpańskiej, mimo iż włoska jest zupełnie na podstawie książki i tak jest trochę inna. W hiszpańskiej bieg akcji jest nieco odwrócony niż w książce i sytuacje które dzieją się wcześniej w filmie w książce dzieją się albo później albo są wymieszane

pati1109

niewiem co wy wszyscy czepiacie się babi według mnie gin jest tą złą

ocenił(a) film na 10
Pawe_l1998

witam, szukałam w internecie na hiszpańskich stronach informacji na temat 3 części i zarówno na oficjalnej stronie Federico Moccia i stronie deia jest wzmianka o 3 części książki:
El escritor ha confesado que su prioridad ahora es escribir la tercera parte de A tres metros sobre el cielo, porque "muchos chicos y chicas quieren saber cómo acaba la historia de Step, (Hache, en la versión cinematográfica protagonizada por Mario Casas)".- DEIA

i wynika z niej że pisarz potwierdził, że jego priorytetem w tej chwili będzie napisanie trzeciej części 3 metry nad niebem, ponieważ wiele osób chce wiedzieć jak zakończy się historia Hache :) wiadomość jak najbardziej aktualna bo z 31 maja 2014

aaa89

Ale zapewne zanim wyjdzie książka, a potem na jej podstawie powstanie film minie trochę czasu ... Niestety :(

Pawe_l1998

Obejrzalam ostatnio z nudow po raz pierwszy ten film. Przewidywalny i irytujacy czasami, ale glowny bohater, przypomina mi mojego brata, lacznie z checia autodestrukcji, dlatego ten film, choc ogolnie nie w moim guscie, jakos mi sie spodobal. Druga czesc jest bodajze z 2012 roku "Tylko Ciebie chce" ,o ile mnie pamiec nie myli. I jest to jak najbardziej kontynuacja 3-ch metrow.

kat_ja1

https://www.youtube.com/watch?v=f7dt0Qo-NI0

kat_ja1

Chce poznać Twojego Brata ;DD

olcia_53

Moj brat, poki co, ma swoja Babi :-) albo moze raczej Gin, bo zlagodnial nieco, w porownaniu z tym, jaki byl :-)

kat_ja1

ja odbije go jej <3333333333333333

jagodkahah

:-) żeni się w tym roku i mam nadzieję, że tak zostanie na zawsze. Po tamtym czasie pozostały mu wytatułowane plecy :-)

Pawe_l1998

Ja już wiem czytałem ksiązke oczywiscie dodam zaraz linka;/ Powiem że smutne bardzo że zejda sie tak po długim czasie. Ale zajdą bedą mieli dziecko o imieniu Gin . Dodam że jestem rozczarowany trochę że tak to sie potoczyło... Proszę o wyrozumiałość jest po północy pisze możliwe że z błedami ;/
https://www.fanfiction.net/s/8963290/34/Por-tu-amor-continuaci%C3%B3n-de-la-saga -3MSC-TGDT
Można z Google tłumacz!!! u góry jest opcja;)

adrianmahomet

witam, a ja powiem tak, kazdy narzeka na babi, zeby ache byl z gin,
a ja jestem przeciwna temu, dlaczego? bo babi go zmienila, mial trudnosci z powstrzymaniem nerwow na wodzy....
a na koniec filmu jeszcze babi uderzyl, nie ladnie sie zachowal,ja sie dziwie ze w drugiej czesci filmu babi sie z nim spotkala widocznie bardzo go kocha... to jest milosc

ocenił(a) film na 9
przecinaczek

Ona nie zachowała sie lepiej. Wykrzyczala mu ze to przez niego zginal jego przyjaciel, potem olała przyjaciołke w cierpieniu i przestala sie do niej odzywac. A na koncu pierwsza puscila sie z pierwszym lepszym. Zwykla rozpuszczona egoistka. Nie mowie ze Gin jest lepsza bo tez ma wady, ale Babi to porazka. Powinna zniknac na zawsze w tego filmu

ocenił(a) film na 10
monia198923

Gin za to zachowuje się jak chłopak. Totalnie nie pasuje do Hache. Babi zachowała się okropnie przyznaję, ale chyba każdemu można dać drugą szansę, prawda? Według mnie Babi jak i Hache zachowali się okropnie wobec siebie, mimo to ja dałabym im drugą szansę.

ocenił(a) film na 9
Rozalia12

Szanse mozna zawsze dac, ale osobiscie bym nie wybaczyla takiego czegos na miejscu Hache. On idealem tez nie jest, to nie to ze go bronie. Ale to ona pierwsza zachowała sie jak świnia i dlatego wg mnie nie powinni byc razem. CO do Gin jest mi obojetna. Mnie osobiscie jej charakter pasuje, dobrze ze nie jest glupiutką rozpuszczona panienka. Najlepiej to Hache niech bedzie z Katina albo sam. Ale to tylko moje zdanie..

monia198923

Żal mi Gin.. Hugo był z nią , a w momencie gdy go potrzebowała to bajerował Babi.. Gdyby był wtedy przy niej to by jej sie nic nie stalo. Dlatego Hugo powinien byc z babi, bo gdy bedzie z Gin, czy nawet z Katina to i tak byłby po uszy zakochany z Babi.

ocenił(a) film na 10
1993pati1993

No tak ale my nic w tym nie zmienimy tak chciał reżyser, ale każdy musi przyznać że oba filmy wzbudziły w nas wielkie uczucia drugiego takiego nie ma ogl film jest piękny.!

ocenił(a) film na 9
wiktoria123456789_1

Piekny ale bohater powinien byc sam albo z kims zupelnie nowym. Dlatego ze Gin zasluguje na kogos lepszego a Babi na kogos duzo gorszego niz Hache bo to zwykla egoistka ktora olała nawet wlasna przyjaciolke.

ocenił(a) film na 10
monia198923

Jejku, spokojnie. To tylko film. Jak najbardziej możesz mieć własne zdanie, ale czy aby przypadkiem nie przesadzasz? Film oglądamy dla przyjemności, nie dla bulwersu. Owszem Babi czasem była dziwna i nie zawsze jej fochy były uzasadnione, ale H, też święty nie był. Myślę, że wszystko mogłoby potoczyć się inaczej gdyby nie to, że dostała w twarz. Co jak co, ale kobiet się nie bije. Ok, wyprowadziła go z równowagi ale nie mniej jednak. H, miewal skłonności wybuchowe też. Babi hm, za bardzo liczyła się z matką która moim zdaniem powinna ją wspierać jak ojciec, a odstawiała cyrki i to też było powodem sporów. Źle sie zachowali oboje. Fakt, ona odcięła się od wszystkich (nawet od Bogu ducha winnej przyjaciółki) która jej wtedy potrzebowała. Głupie to i dziwne. Babi miała po prostu taki dziwny charakter. Czepiała się o głupoty czasem. Piszecie tu o Gin... Nic absolutnie nie mam do tej laski, ale ona mi do niego nie pasuje. Mało kobieca. I jakoś bardziej go widzę jednak z Babi. Może to przez sentyment do pierwszej części (lepszej) ale zawsze ta pierwsza jest najlepsza. Szkoda mi jej troche, bo jednak ją zdradził, poświęcił czas innej a ona w tym czasie cierpiała (wiecie o czym mowa). Według mnie, najlepiej gdyby ułożył sobie życie z Katriną. Ona jest normalna, fajna. Reasumując film świetny. Wszystkiego po trochu. Radość, łzy, śmierć, miłość. Czyli to co lubimy najbardziej.

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Dodam jeszcze, że gdyby wszystko było takie "proste" film byłby nudny. Nie oceniajmy aktorki po tym jaką ma rolę. Każdy ma wady i zalety - nikt nie jest idealny. :))

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Jak dla mnie Hache nie powinien być z Katriną (tak jak napisałaś), ponieważ film stracił by na wartości. Uwielbiałam sceny, gdy się spotykali jako przyjaciele. Przyjaźń damsko-męska, która dla niektórych nie istnieje, tutaj jest świetnie ukazana i nie chciałabym, aby to zniszczyli.

ocenił(a) film na 10
Rozalia12

Miłości trzeba dać szansę. Oni się kochają, to widać. Wina zawsze leży po obu stronach. Najważniejsze, żeby potrafić się do tego przyznać i umieć wszystko naprawić. :))

ocenił(a) film na 9
Zielona22

Nie przesadzam. Ja zdrady bym nie wybaczyla. Ale to jest tylko film (na szczescie) i niech sie skonczy jakkolwiek. Nie idealizuje Hache. Tak jak mowilam i on i babi maja swoje na sumieniu. Ja bardziej oceniam charakter niz to ktora bohaterka jest ladniejsza i ktora bardziej pasuje do H. Obie nie sa brzydkie.
I BABI (pierwsza) i Hache zdradzili wiec w sumie moze rzeczywiscie powinni byc ze soba bo tylko innych rania swoim zachowaniem.
A co do wersji z Katina tez takowa analizowałam. Katine uwielbiam najbardziej ze wszystkich bohaterow:)

ocenił(a) film na 10
monia198923

Dokładnie. To tylko film. Oboje mają grzeszki na sumieniu.
Ja podobnie jak ty, nigdy nie wybaczyłabym zdrady. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym zmieniła zdanie. Pisałam już wcześniej, że zachowanie Babi było dziwne. Wszystko pięknie ładnie, a nagle foch. Ale może właśnie dlatego film odniósł taki sukces? Nie był prosty jak niektóre, tylko intrygujący.
Hugo starał się jak mógł, było widać, że ją bardzo kocha. Jej nie podobały się niektóre jego zachowania. Był niekiedy wybuchowy. Stąd kłótnie, tak sądzę. Dziwi mnie tylko, że nie porozmawiali spokojnie, tylko odpuścili. Nie ma co tu dużo mówić. Oboje mieli trochę racji. Gin w sumie pozytywna bohaterka. Skrzywdził ją, bo ją zdradził. Mi jednak bardziej pasowała Babi. Nie mówię tutaj o urodzie. Po prostu pierwszy duet bardziej mi odpowiadała i nie ukrywałam też, że pierwsza część bardziej mi się podobała. Co do Katriny mam identyczne zdanie jak Ty. Fajna, zwariowana dziewczyna, świetna przyjaciółka. Mimo, że Babi nie zachowała się ładnie (odsunęła się od niej) Katrina pomogła jej się spotkać z H.
Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Hugo miał przeboje z Babi, miał je również z Gin. Może z Katriną stworzyliby fajny związek?

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Ja mam jednak nadzieję że jak wyjdzie 3 część książki to H będzie z Babi. Od razu mi się Gin nie spodobała, nie mówię o urodzie ale o tym prześladowaniu H. Zauważcie że na końcu 2 części jak była wystawa jej zdjęć to były nawet zdjęcia które ona zrobiła jak Babi była z H. Dla mnie to jakaś obsesja była z jej str. Babi była denerwująca, tak samo jak H niekiedy. Ale Babi nie zdradziła H, rozstali się normalnie, a że jakiś typ wykorzystał sytuację że ona była zrozpaczona... Gin dla mnie była taką szmatą, szybko poszła się bzykać z H. Aj myślałam że te filmy inaczej się skończą, chociaż w 2 części. Oni nadal się kochają ale tyle przeszli że się boją wrócić do siebie. Widać na końcu jak Babi bierze tą suknie ślubną.
Boje się 3 części filmu. Żeby inni aktorzy nie występowali.... Mario był prywatnie z Marią chyba od 2010 r do wiosny 2014, mogą tą aktorkę zastąpić inną.... Ale oby nie.

monia198923

Nie masz chyba uczuc oni sie kochali jak nie wiem co

ocenił(a) film na 9
Weronika_Sucholas

Co ty wiesz o miłości dziecko. Wole nie miec uczuc niz byc zdradzana.

przecinaczek

Ja jestem za tym , aby Babi była z Hache ...Pasują do siebie , i widać , że tęsknią za sobą .
Jak się nie mylę , to i tak w 3 części Hache i Babi będą razem ;D

Pawe_l1998

wytłumaczy mi ktoś dlaczego ta nauczycielka sie dała szantażować Hugo oni byli jakoś spokrwwnieni?

Maniaczka842

Nauczycielka była szantażowana ponieważ to ona widziała jak Babi wsiada na motor.. I to przez nią babi miała wylecieć ze szkoły. A Hugo z kumplem podkradli jej psa. Hugo wiedzial jak Babi zalezy na szkole itp i dla niej to zrobił.. Co za poświęcenie :)

ocenił(a) film na 10
Maniaczka842

Można powiedzieć, że Hugo ją zastraszył. Dał jej do zrozumienia, że jeśli jego dziewczyna nie zda, będzie miała z nim problem, a to nie będzie przyjemne. Razem z kurczakiem, zabrali jej psa bo wiedzieli, że zrobi wszystko by go odzyskać. Dziewczyny zdały, Babi nie wyleciała ze szkoły, a pies wrócił do właścicielki. Spokrewnieni nie byli.

Zielona22

ok dzięki :*

ocenił(a) film na 10
Maniaczka842

Czy ktoś już coś wie, na temat 3 części? Wciągnęłam się strasznie i nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że coś się pojawi. Książki już kupione, niebawem zabieram się za czytanie. :))

Zielona22

Również nie mogę się doczekać:)

ocenił(a) film na 10
Asik01

Wydaje mi się, że połowa osób które ten film polubiły, mają tak samo.
Przetrząsnęłam już prawie cały internet w poszukiwaniu jakiś niusów.

:))

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Jak już pojawi się trzecia część to obiecuję, że wzniosę się TRZY METRY NAD NIEBO. :D (Oczywiście się śmieję.)

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Wydaje mi się, że kontynuacji już nie będzie. Aktorzy się zmienili mega (wyglądają inaczej) chyba, że zrobią trójkę ale po latach. Cisza grobowa odnośnie kolejnej części. Szum robią jedynie fani. I na końcu filmiku z zapowiedzią "Tylko Ciebie chcę." jest, że historia się kończy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones