PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629520}

Twardziele

Stand Up Guys
6,4 18 043
oceny
6,4 10 1 18043
6,5 4
oceny krytyków
Twardziele
powrót do forum filmu Twardziele
ocenił(a) film na 7
Jowiak

hehe dokładnie, ten sam komentarz miałem napisać ;]
W Largo Winch też zagrała imponująco ;D

Fisher_7

No i co z tego?? zawiścicie że jest ładna, dupiata i jednak ma jakieś sukcesy?? Ja bym sie cieszył gdybym Pacynie mógł kanapki nosic na plan.

Polska choroba!! Dlatego przy polskim kotle w piekle nie ma strażnika. Hej!

ocenił(a) film na 7
baca350

no ogromny sukces! ciekawe czy jej sie zwrócił bilet do USA :D

Fisher_7

A musi byc sukces ogromny?? Zawiścisz czy zazdrościsz?? I czego sie czepiasz?? Aktorka jak tysiące innych.
Kiedys sie Pacuły Joanny czepiali, bo ładna, bo po świecie pojeździła. Polski kocioł. Hej!

ocenił(a) film na 7
baca350

Ja Cb też bardzo mocno kocham :*

Fisher_7

Wpadnij na INNE. Chyba sie tam znajdziesz. Hej!

baca350

Baco nie przesiaduj na filmwebie bo ci łowieczki uciekną. Hej!

ocenił(a) film na 6
Fisher_7

mnie śmieszy jedynie to, że kiedyś wypowiadała się w jakiejś audycji radiowej i... opowiadała jak to ona się do roli musi przygotowywać, bo ona ma dziwny akcent itd i jak to oni nie ćwiczyli żeby było dobrze... a ona tam jedno zdanie wypowiada. trochę się zawiodłam, po napince w polskich mediach o tym, że zagra z Pacino i Walkenem, myślałam że jakąś większą rolę dostała.. a tu masz ;p jedno zdanie, a potem "Irena spadła ze schodów" :D

Fisher_7

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 7
Jowiak

Kogo ona tu grała ? Widzę że kogoś mnie ważnego to imię mi nie starczy :P

ocenił(a) film na 2
aleksiu1

Skoro nie zauważyłeś jej, to wystarczający dowód na to że jej rola była znikoma. Grała w scenie burdelowej, w której okazało się że są dostępne tylko dwie dziwki i jedna z nich to właśnie ona, nasza polska piękność. Jedna krótka wypowiedź do Walkena i koniec jej roli. Być może powiedziała nieco więcej, ale to ucięli. Jaka szkoda.
Że też takie sytuacje nie dają do myślenia polskim aktorom, że lepiej zagrać większą rolę w mniej kasowym filmie w Polsce niż "dziwkować" za oceanem jako aktor bardzo poboczny w wielkich hiciorach (które i tak względnie są klapą). Cenię aktorów, którzy poza pieniędzmi w swoim zawodzie widzą też pasję. A Pani Weronika ewidentnie poszła za tą ofertą dla pieniędzy. Albo nie przeczytała scenariusza :p

ocenił(a) film na 4
Jowiak

Za to z Alanem Arkinem (i Jamesem Caanem:) polecam inny buddy movie:
"SZALENI DETEKTYWI"
https://www.filmweb.pl/film/Szaleni+detektywi-1974-94390
Świetna zabawa!
Arkin w wielkiej formie.

Jowiak

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones